gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir??

Konu, 'TV dizisi' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Düşman Kardeşler Dizisi Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları

Show Tv de yeni bir dizi daha başlıyor.. Üstelik kadrosu süper oyunculardan oluşuyor..Çok güzel harekerlerin Murat Eken i Metin Keçeci si ben muhteiem bir dizi olacağınız düşünüyorum....Üstelik dizinin güzeli de Hande Subaşı...Başlamasını dört gözle bekliyorum...

Dizinin Konusu

İnadına aşkların yaşandığı bir Trakya entrikası... Hayatın içinden... Komik... Ve gerçek hayat hikayeleri... Kendi dünyaları içinde yaşayan milyonlarca Anadolu insanının yüreklerinin hikayesi...

Hande Subaşı

Kaan Urgancıoğlu

Metin Keçeci

Murat Eken

Oya Aydoğan

Tarık Papuçcuoğlu

Gülden Avşaroğlu

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları Kimlerdir?? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşman Kardeşler dizi oyuncuları

Düşman Kardeşler dizi oyuncuları

Düşman Kardeşler dizi oyuncuları kimlerdir lütfen Düşman Kardeşler dizi oyuncularının isimlerini listeleyin bu sayfada!
  2. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncu Kadrosu

Düşman Kardeşler oyuncuları Düşman Kardeşler oyuncu isimleri Çanakkale civarında çekilecek olan Düşman Kardeşler dizisi ve oyuncu kadrosu ile ilgili olarak sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) Senaryosunu Filiz Ekinci ve Baykut Badem'in yazdığı "Düşman Kardeşler" dizisi, Çanakkale civarında çekilecek. Bir Trakya komedisi olarak çekilecek olan Dizinin çekimleri Mayıs ayında...
  3. Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Düşman Kardeşler Dizisi Oyuncuları kimler bu dizinin oyuncu kadrosunu bilen varsa yazsın olmadı resimleri de paylaşırsanız sevinirim :)
  4. Düşman Kardeşler Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Düşman Kardeşler Dizisi Nerede Çekiliyor acaba

Kızlar bu yeni dizi olan Düşman Kardeşler Dizisi Nerede Çekiliyor acaba merak ettim aranızda nerede çekildiğini bilen var mı dizinin?
  5. Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

Atlılar Dizisi Oyuncuları kimlerdir

merhaba arkadaşlar bu yeni diziler arasında adı ile ilgimi çeken Atlılar Dizisi Oyuncuları kimler acaba biliyor musunuz? İzlenmeye değer başarılı isimler varsa izlerim:)

Sayfayı Paylaş