gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Düşük Kalorili Atıştırmalıklar

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

kalorisiz atıştırmalıklar düşük kalorili tatlılar kalorisiz tatlılar kalorisi az az kalorili

Aniden gelen yeme krizleri diyet listenizin dışına çıkmanıza mı neden oluyor? Kendinize yememek için söz verdiğinizde aklınızdan yemek çıkmıyor mu? Düşük kalorili atıştırmalık önerilerimize göz atın, yemek krizlerinizi tatlıya bağlayın!

Kuru Kayısı
    Her zaman yanınızda taşıyıp, istediğiniz her ortamda çekinmeden yiyebileceğiniz yiyeceklerden biri de kuru kayısıdır. Günde 6 adet kayısı yemek hem sindirim ve boşaltım sisteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur hem de tokluk hissi verir.
    Çikolata
    Sınırını iyi ayarladığınızda kendinizi mutlu ve tok hissetmenizi sağlayacak muhteşem bir atıştırmalıktır. Özellikle yoğun kakao içeren bitter çikolatalar açlık krizini bastırmanın en düşük kalorili yöntemdir.
    Günde 5 adet küçük parça çikolatadan fazla yememeye dikkat edin.
    Yaban Mersini
    Son dönemlerin popüler yiyeceği yaban mersini hem düşük kalorili hem de sağlıklıdır. Küçük bir poşetin içine koyup, çantanızda taşıyabileceğiniz yaban mersini yemek krizleri için ideal bir atıştırmalıktır.
    Yoğurt
    Hem ofis hem de dışarıda rahatlıkla bulabileceğiniz yiyeceklerden biri de yoğurttur. İçerdiği kalsiyum minerali sayesinde iskelet sisteminizin güçlenmesini sağlarken, tokluk hissi yaratır. Açlık hissettiğinizde elinizi bir kâse yoğurda uzatın, formda ve sağlıklı kalın!
    Kraker
    Ofis çekmecenizde ve çantanızda bulundurabileceğiniz yağsız krakerler açlık krizinizi atlatmak için ideal bir seçimdir. Hafif tuzlu krakerler; kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
    Muz

Muz; çantanızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir meyve. İçeriğindeki potasyum sayesinde canlılık ve enerji verici özelliğe sahiptir. Bir adet muz 100 kalori değerindedir.

Düşük Kalorili Atıştırmalıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dışarıda Düşük Kalorili Beslenmek İçin İpuçları

Dışarıda Düşük Kalorili Beslenmek İçin İpuçları

Dışarıda yenecek bir yemek öncesinde - özellikle 2 saat kadar önce - ufak bir atıştırma öğünü yiyin. Böylece yemeğe oturduğunuzda iştahınızı daha kolay kontrol edebilirsiniz. • Çok çiğneyin ve yavaş yiyin. • Dışarıda yemek yerken az yağlı gıdaları tercih edin. Örneğin menüden domates çorbası veya sebze çorbası seçecekseniz kremasız olanını tercih edin. • Mezeleri dikkatli seçin. Kızartmalar...
  2. Düşük kalorili içeçekler

Düşük kalorili içeçekler

Bilerek yada bilmeyerek tükettiğiniz bir takım içeçeklerin kalorilerini hiç düşündünüz mü?Bazı içeçekler zararsız olarak nitelendirilen düşük kaloriye sahiptir bu içeceklerin neler olduğu hakkında sizlere gerekli olan bilgileri veriyorum Günlük yaşamda beslenmenin yanı sıra tükettiğimiz içeceklerde kilo almanızda başrol oynayabilir.Kilo almayı sadece yemeye bağlamayarak içilen içeklere de...
  3. Sağlıklı atıştırmalıklar

Sağlıklı atıştırmalıklar

sağlıklı atıştırma ve atıştırmalık tarifleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. "Çabuk acıkıyorum ve sürekli atışrımak istiyorum ama kilo almaktan da korkuyorum" diyenler. İşte sizler için sağlıklı atıştırmalıklar hakkında bilgiler geliyor Melek'ler:) Yalnızca Besin Piramidi’nin tamamına uyan öğünler seçmek yeterli değildir. Ayrıca, atıştırmalar da besin gruplarından...
  4. Caffe Nero'dan Yaza Özel Düşük Kalorili Lezzetler...

Caffe Nero'dan Yaza Özel Düşük Kalorili Lezzetler...

Caffe Nero Caffe Nero'dan Düşük Kalorili Yiyecekler Evet bayanlar yaza fit girmek çok kolay..İşte Caffe Nero nun düşük kalorili yiyecekleriyle hem sağlıklı besleneceksiniz hemde yaza fit gireceksiniz...Mağazalarının çoğu İstanbulda bulunan Caffe Nero İzmir Yalova Ankaradada hizmetinizde...İstanbulda Nişantaşı,Sarıyer,Şişli,Levent,4.Levent,Moda,Maslak,Şişhane,Beşiktaş,Bebek,Yeşilköy,Ümraniye...
  5. Düşükler

Düşükler

iyi günler ben 3 defa düşük yaptım eşimle sorunlarım var doktora gelmiyor . Tekrar hamile kalıp onunla aramı düzeltmek istiyorum ne yapabilirim hamile kalmak için ?

Sayfayı Paylaş