gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Düşük kolesterol için portakal suyu

Konu, 'Herşeyin başı sağlık !' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Portakal suyu içilerek kötü kolesterol miktarı düşürülebilir.. Amerikalı bilim adamları portakal suyu içilerek kötü kolesterol miktarının yüzde 5 düşürülebileceğini belirtti. Ülkenin saygın eğitim kurumlarından Kaliforniya Üniversitesi tarafından yapılan araştırmada, denekler 8 hafta boyunca portakal suyu içti.

Deneklerin portakal suyu içmesinden önce kolesterol miktarını kaydeden araştırmacılar, bu rakamları 8 hafta sonra karşılaştırdı Ve sonuçta kötü kolesterolün düştüğü sonucuna ulaşıldı. Bilim adamları, kolesterol miktarında meydana gelen artışın ilerleyen dönemlerdeki kalp hastalıklarına bir işaret olduğunu belirtti

Düşük kolesterol için portakal suyu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dijital portakal suyu

Dijital portakal suyu

Dijital gelişim rüzgarından meyve suyu sıkma cihazları da payını aldı. Waring adlı bir firma, dünyanın en gelişmiş meyve sıkacağını üretti. Ülkemizde evlerde meyve sıkacağı istihdam etmek bir gelenektir, ancak bulaşığını yıkamak zor olduğundan bu cihazları kullanmamak da bir gelenektir. Bu cihaz özellikle dijital oyuncakları kurcalamayı sevenlerin en azından bıkıncaya kadar evdekileri...
  2. Portakal Suyu Diyabet Yapıyor

Portakal Suyu Diyabet Yapıyor

portakal suyunun zararları portakalda şeker oranı portakaldaki şeker oranı Portakal suyu diyabet yapıyor Portakal diyabet riskini artırıyor. Ama portakaldan vazgeçmeniz gerekmiyor. Özellikle kış aylarında grip olmamak ve vücudu güçlü tutmak için insanların bol bol tükettiği portakal suyu diyabet hastalığına davetiye çıkartıyor. Uzmanlar portakal suyunun içerisinde lif bulunmadığını ve...
  3. Portakal içinde muhallebi

Portakal içinde muhallebi

portakal sulu muhallebi portakalı muhallebi içinde muhallebili olan tatlılar portakal kabuğunda Bu tarif görsel olarak beni çok etkiledi melişler tadını öğrenmek isteyenlere işte tarif. MALZEMELER: -1 lt süt -1 su bardağı tozşeker -3 çorba kaşığı pirinç unu --3 çorba kaşığı mısır nişastası -4 çorba kaşığı kakao -1 su bardağı portakal suyu -1 tatlı kaşığı portakal kabuğu rendesi Üzeri...
  4. gebeler için soğan suyu zararlımı düşüğe sebep olurmu

gebeler için soğan suyu zararlımı düşüğe sebep olurmu

Ben birşey duydum gebeler soğan suyu içtiği takdirde düşüğe sebep olabilirmiş. Bu doğru mu ? Bebek olsun diye soğan suyu içenler farketmeden gebe kalırlarsa o çocuğa zarar verirmi acaba soğan suyu ?
  5. Günde Bir Bardak Portakal Suyu İçin!

Günde Bir Bardak Portakal Suyu İçin!

portakal suyunun faydaları, portakalın faydaları, meyve sularının faydaları Kış aylarının C vitamini deposu portakal, meyve olarak yenldiği gibi suyundanda faydalanılan bir ürün... Portakal suyunu ailece mutfağınızdan eksik etmemenizi tavsiye eden uzmanlar günde mutlaka bir bardak da olsa mutlaka portakal suyunu içmenizi öneriyorlar. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkesinin yanısıra...

Sayfayı Paylaş