gebe
  1. hozzge

hozzge Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    13

düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında hozzge tarafından paylaşıldı.

bn Bundan sekiz ay önce düşük yasadım ilk gebeliğimdi psikolojim çok bozuldu bnmle aynı şeyleri yasayanlara yardımcı olmak ve bundan sonrası için fikir aışveşinde bulunmak için bu konuyu açtım:18:

2. hozzge

hozzge Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    13
    Ilk gebelim olğu için düşük aklıma bile gelmemisti erken baslayan bel ve kasık ağrısı ...ama aklıma bile gelmedi sonrasında kahverengi kanama basladı doktor ilaç verdi beta hcg istenilen düzeyde değilmis

3. hozzge

hozzge Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    13
    Tutunmsı için ilaç kullundım fakat iki gün sonra kanamam ve ağrım arttı sonrası malum..vcye gttm ve bisey düstü...

düşük sonrası yaşananlar ve hamilelk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anı ve ölüm acısının şiddeti ve ölüm anında yaşananlar

ölüm anında yaşananlar ölüm anı yaşananlar olum aninda yasananlar anında video Her canlı ölümü tadacaktır hiç şüphesiz..Allah gecinden versin ....İşte ölüm anı,o an yaşananlar... Kulun önünde ölüm zahmetinden başka ne azap, ne üzüntü ne de korku bulunmasa bile, sadece ölüm anındaki şiddet onun gecesini gündüzüne katıp düşünmeye ve ölüm için hazırlanmaya yeterli olurdu..Üstelik ölüm de her...
  2. düşük sonrası regl

düşük sonrası regl

merhaba hanımlar ben geçenlerde düşük yaptım ama henüz adet olmadım düşük yapanlara sorum düşük sonrası ne zaman adet oldunuz acaba
  3. Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

düşük sonrası ne zaman hamile kalınır,düşük yaptım ne zaman hamile kalırım,düşük sonrası ne zaman hamile kalınmalı,düşük sonrası gebe kalma hakkında bilgiler Her kadının yaşayacağı en kötü ve üzüntülü tecrübelerden birisi olan düşük, ne kadar ki bir kadın için yıpratıcı bir sorun olsa da, bu sorunun anne olmanıza bir engel olmadığını bilmeli ve yeniden hamile kalmak için yaşadığını kötü...
  4. Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Bir kadın için en güzel düştür anne olmak.Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar.Düşükle sonuçlanan gebelik anne adayın da bir takım kaygıların...
  5. Yumurta toplama sonrası yaşananlar

Yumurta toplama sonrası yaşananlar

Merhaba Beyza hanım. Dün tüp bebek için yumurtam toplandı yürüyemiyorum.Karnım davul gibi adım atarken parmak ucuyla yürüyorum içim dökülecek gibi neden böyle oldum:(

Sayfayı Paylaş