gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113

Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

Konu, 'Gebelik' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

düşük sonrası ne zaman hamile kalınır,düşük yaptım ne zaman hamile kalırım,düşük sonrası ne zaman hamile kalınmalı,düşük sonrası gebe kalma hakkında bilgiler

Her kadının yaşayacağı en kötü ve üzüntülü tecrübelerden birisi olan düşük, ne kadar ki bir kadın için yıpratıcı bir sorun olsa da, bu sorunun anne olmanıza bir engel olmadığını bilmeli ve yeniden hamile kalmak için yaşadığını kötü tecrübeyi de göz önünde bulundurarak gereken önlemleri alıp yeniden kalmayı denemelisiniz. Ancak uzmanlar düşük sonrası hemen hamile kalmayı önermiyor ve bunun nedenini de vücudunuzun kendisini toparlaması gerektiğini söyleyerek açıklıyorlar. Peki uzmanlara göre düşük sonra ne zaman hamile kalınmalı?

d.jpg

Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak

Düşükten sonra pek çok kadın yeniden hamile kalabiliyor ve doktorunun önerilerini dinleyerek son derece sağlıklı bebekler dünyaya getiriyor. Sizde bunlardan biri olmak istiyorsanız, en az 6 ay kadar korunmalı ve hamile kalmamaya özen göstermelisiniz. Hekiminiz aksini söylemediği müddetçe 6 ay sonra yeniden hamile kalmak için çalışmalara başlayabilirsiniz.

Düşük yapılmanın sebebi her ne ise bu uzman hekim tarafından araştırılacak ve yeni bir gebeliğin öncesinde sebebe yönelik bir takım tedavi metotları uygulanması istenebilir. Böyle bir durumda yeni bir gebeliği biraz daha ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Ancak sabırlı olmayı ve kendinizi çok üzmemeye çalışın ki, yeni bir gebelik sorun yaratmasın.

Düşük Sonrası Yeniden Hamile Kalmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile kalmak istemiyorum ilişki sonrası hapları faydalımıdır

hamile kalmak istemiyorum ilişki sonrası hapları faydalımıdır

hamile kalmak istemiyorum hamile kalmamak için hap kalmak istemiyorum ne yapmalıyım kalmamak için ilişkiden sonra ne yapılmalı İLİŞKİ SONRASI HAPI Ertesi gün hapı doğum kontrol yöntemi değildir. Korumasız cinsel ilişkiden sonra, sürdürülmesi kesinlikle istenmeyen gebeliklerin, döllenmiş yumurtanın rahim...
  2. Düşükten sonra Hamile kalmak için 6 ay bekleyin

Düşükten sonra Hamile kalmak için 6 ay bekleyin

düşükten sonra hamile kalmak düşükten sonra hamilelik düşük, düşükten sonra hamilelik, düşükten sonra ne zaman hamile kalınır, düşükten sonra sonra gebelik, düşükten sonra hamile kalanlar Kadınların 21’inci gebelik haftasından önce bebeklerini kaybetmesi düşük olarak tanımlanıyor. Bir veya birden fazla kayıp olduğunda bu durum, ‘tekrarlayan düşük’ olarak isimlendiriliyor ve infertilite...
  3. düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.
  4. Yeniden hamile kalmak istiyorum ne kadar beklemeliyim

Yeniden hamile kalmak istiyorum ne kadar beklemeliyim

ikinci hamilelik için uygun zaman,ikinci gebelikte zamanlama,ikinci bebeğe hamile kalmak için ne kadar beklemeliyim,yeniden gebelik için ne kadar beklemeliyim,gebe kalmak için zamanlama hakkında bilgiler Çeşitli sebeplerden ötürü düşük yapan, kürtaj yaptıran kişiler için tekrar hamile kalmak kafa kurcalayan bir sorundur. Ayrıca birçok çiftte doğumdan ne kadar sonra ikinci hamileliğin...
  5. Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Düşük sonrası tekrar ne zaman hamile kalmalıyım ?

Bir kadın için en güzel düştür anne olmak.Sevdiğinden bir parça dünyaya getirmeyi kim istemezki bu güzel meyveyi ? Gerçekleşen hayal gerçeğe dönüştüğü an anne adayının ayakları yerden kesilmiş heyecanla bebeğini kucağına alacağı günü beklemektedir.Tam her şey yolunda derken anne adayı bebeğini kaybederek bir yıkım yaşar.Düşükle sonuçlanan gebelik anne adayın da bir takım kaygıların...

Sayfayı Paylaş