gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

:( dusuk tehlıkem

Konu, 'Gebelik' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerım oncelıkle yuce rabbımden saglık dılıyorum cunku herseyın bası saglıkmıs .Ben bır ıkız adayı olarak yazıyorum .7+1 haftalık hamıs oarak sıze yaıyorum.su na sızelere hastaneden yazıyorum cunku bebeklerımın dusuk tehlıkes cok yuksek olarak hastaneye yatmıs bulunuyorum.Bır gce saat 12 uzerı kananmm basladı tabıı hemen acıle kostuk serumlar ıgneler falan otekı gun saat oglen ıkıye kadar hastane kaldım ve 2 de cıktım. ve bu gece satt 3 te tekrar uyurken kan bosandı ve kasıklarımd ınanılmaz bır agrı belırdı.tabııyıne hemen acıle kostukk.sımdı hastanede yatmaktayım . Bugun dr den yarım satleıne nete gırmek ıcın zorda olsa bır ızın kopardım cunku bu bebeklerımın yok olacagı dusuncesıne dayanamıyorum.Sureklı aklımda bu.DR ayın 23 une kadr hastanede yatmm gerktıgını soyledı cunku 23 u reglı gunum ve bunuda dusuku teteıkledıgını soyledı.23 subata kadr kalmmaı reglımı bekledıklerını soyledı eger kalrsam hemen mudehale edebılceklrını ve sansınımın yuzde 1 de olsa artabılcgını soyledı bnde skılsamda burda bebklerım ıcın katlanırım cunku onlar benm herseyım herkezden dua beklıyrm lutfen meleklerımın su an dularına ıyı dılekelrınıze ıhtıyacım o kadar cok kı :=(

KaTMer ve ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım benimmm yaa Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallahh evlatlarınızı sağlıkla ve hayırlısı ile sizlere bağışlasınnnn hiç korkma canım bol bol dua et Allahım en hayırlısını bilir Allah ol derse olur olma derse olmaz iyi düşün iyi olsun dualarımız seninle canımmm:kiss:

KaTMer ve gülfem_MG bunu beğendi.
  3. melekkızım

melekkızım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş olsun cenab ı allah önce sana şifa bebeklerine de sağlık versin....

yaqmurrr ve gülfem_MG bunu beğendi.
  4. kartanesi.

kartanesi. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    mrb canım çok geçmiş olsun bende erken dogum tehlikesiyle hastane de yatmiştım çok sıkılmıştım senin gibi ama rabbime şükür bişey olmadı... sende dua et inş hiçbirşey olmaz saglıklı bi şekilde alırsın kollarına zamanı geldiginde... sen iyi düşün herşey iyi olur.

KaTMer bunu beğendi.
  5. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    gecmis olsun Allah acil sifalar versin ve saglikli bi sekilde yavrularini kollarina alirsin insallah vakti saati geldiginde

6. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    geçmiş olsun funda Allah bebeklerine ve sana sağlık versin Allahın izniyle bişey olmas inşlh bebeklerine ve sana dua et sende bol bol

:( dusuk tehlıkem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Prematur Ve Dusuk Dogum Agirlikli Bebekler

Prematur Ve Dusuk Dogum Agirlikli Bebekler

Düşük kilolu bebeklerin IQ’larının daha düşük, kör, sağır ve felç olma olasılıklarının yüksek olduğu saptandı. ABD’de yapılan araştırmaya göre, prematüre doğanlar, yetişkinliklerinde de gelişme sorunlarıyla karşı karşıya kalıyor. ABD’de yapılan bir araştırmada, prematüre doğan kişilerin yetişkinliklerinde de gelişme sorunlarıyla karşı karşıya kaldıkları ortaya çıktı. New England Journal of...
  2. bebeginin  gelisimi  durdugu icin  dusuk yapanlar  sonradan  bebeginiz  oldumu :(

bebeginin gelisimi durdugu icin dusuk yapanlar sonradan bebeginiz oldumu :(

arkadaslar ben aralık 2010 tarihinde hamile kaldim ama malesef bebegimin gelisimi durdu 2011 14 subatta dusuk yaptım ve 2011 eylulde 2.kez hamile kaldım suanda hamileyim ama cok korkuyorum tekraralarmi diye :( yardımcı olun bana lutfennn

Sayfayı Paylaş