gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

düşük tehlikesinin en çok olduğu zaman ne zaman?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba.Ben 3 aylık gebeyim ve etrafımda olan düşükler beni çok korkutuyor.Benim başıma gelmesinden de çok korkuyorum.Acaba düşük tehlikesi ne zaman çoktur?

düşük tehlikesinin en çok olduğu zaman ne zaman? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler en çok ne zaman ağlar...?

Bebekler en çok ne zaman ağlar...?

Bebekler ağlamaya başladı mı anne - babalar ne yapacaklarını şaşırır. Hele de o, ilk bebekleri ise daha çok panikler. Uzman Psikolog Sinem Olcay “Bebeğim neden ağlıyor” sorusunun yanıtını veriyor. Yeni doğan bebeklerin çok ağlamasının bir sebebi var mıdır? Bebekler sıkıntı veren her durumda teselli bulmak için yardım aramaya programlanmıştır. Bebeğinizin ağlaması, beyni henüz yeterince...
  2. Bebekler en çok ne zaman ağlar?

Bebekler en çok ne zaman ağlar?

Bebekler hiçbir neden olmadan boşu boşuna ağlamaz. Mutsuz olduklarında ya da bir şey gerçekten canlarını sıktığında size haber vermek ve yardımınızı almak için ağlar. Bebekler ağlamaya başladı mı anne - babalar ne yapacaklarını şaşırır. Hele de o, ilk bebekleri ise daha çok panikler. Uzman Psikolog Sinem Olcay “Bebeğim neden ağlıyor” sorusunun yanıtını veriyor. Yeni doğan bebeklerin çok...
  3. Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız

Kadın olduğumuzu ne zaman anlarız

Bir kadın ne zaman anlar hayatını yalnız yaşayabileceğini ve bunun bir kabus olmadığını? Bir kadın ne zaman anlar yaşı yirmide olsa, bakire de olsa “kız” değil ama genç bir kadın olduğunu; “kız” kelimesinin genç kadınlara toplum içersinde zarar verdiğini? Bir kadın ne zaman anlar konuşması içinde “abi, …” demese bile söylediklerinin dinlenebileceğini? Bir kadın ne zaman anlar diyet...
  4. Kadınlar en çok neye zaman harcıyorlar?

Kadınlar en çok neye zaman harcıyorlar?

Sizleri bilmem ama ben saçlarıma harcıyorum:):)Eşim sinir oluyor.Bırak şu saçınla uğraşmayı diyor:):)Ama dediğiyle kalıyor dinlermiyim onu.Ben kadınım yaa o akdarda olsun canım:):)Buyrunuz sevgili meleklerim... Zor bir karar sürecine tabi ki... Erkekler her ne kadar bu sürece anlam veremeselerde! İngiltere'de yapılan bir araştırma, kadınların, yaşamlarının yaklaşık bir yılını ne...
  5. Hamile Olduğum En Erken Ne Zaman Anlaşılır ?

Hamile Olduğum En Erken Ne Zaman Anlaşılır ?

hamilelik ne zaman belli olur,hamile olduğumu ne zaman anlarım,gebe olduğum en erken ne zaman anlaşılır,hamilelik en erken ne zaman anlaşılırhamilelik belirtileri,gebelik belirtileri hakkında bilgiler hamilelik olduğunu dair şüphe yaratacak ilk ve en klasik belirti adet gecikmesidir. Bulantı, kusma, halsizlik, yorgunluk, kasıklarda ağrı, göğüslerde şişkinlik ve büyüme, koyulaşma gibi diğer...

Sayfayı Paylaş