gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

düşük yapanlar buraya

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Düşüğün nedenleri düşüğün belirtileri
    merhaba arkadaşlar;
    öncelikle geçmiş olsun diliyorum
    düşük yaşamış arkadaşlar neden yaşadınız ve ne gibi önlemler alındı paylaşalım lütfen

2. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bn ocak ayında yaptm hc gelısememıstı 6 haftalk olmasına ragmen hcg haftlk gıbıydı

düşük yapanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlar düşük yapanlar yardım edin...

kızlar düşük yapanlar yardım edin...

düşük yapanlar amkız slm bayanlar 18şubatta düşük yaptım.sizce nezaman gebelik düşüneym?bitkisel olarak icmem için bısey önerirmisnz?ilk düşükten sonra nelere dikkat etmemi önerirsinz?
  2. spinal sezaryanla doğum yapanlar buraya lütfen

spinal sezaryanla doğum yapanlar buraya lütfen

merhaba melekler spinal sezaryanla doğum nasıl olur zorlukları varmıdır neler yaşadınız neler hissettiniz hadi benimle paylaşın lütfeennn yardımıznıza ihtiyacım var ve düşünmek için fazla zamanım yok.... teşekkürler
  3. Düşük Yapanlar Ultra Doğurgan Olabilir....

Düşük Yapanlar Ultra Doğurgan Olabilir....

Ultra Doğurgan mısınız? Ultra Doğurgan Ne Demek Yapılan araştırmalara göre sık düşük yapan kadınların ultra doğurgan oldukları tespit edilmiş...Peki ultra doğurgan nedir?Ne durumda ortaya çıkar? İşte bunların cevabı aşağıdaki yazımızda... Düşük yapanlar ultra doğurgan olabilir Sürekli düşük bebek yapan kadınların 'ultra-doğurgan' olabileceğini tespit edildi. Doktorlara göre bazı...
  4. Düşük yapanlar düşüğün belirtileri nelerdir?

Düşük yapanlar düşüğün belirtileri nelerdir?

bu konu;düşük nedir,düşüğün belirtileri nelerdir hakkında bilgiler vermektedir Hamile kadınların birçoğu gebelik döneminde bebeklerini düşürebilme riskiyle karşı karşıyadır Gebeliğin erken dönemlerinde görülen vajinal kanamalar düşük tehdidi olarak adlandırılır. Düşük tehdidinin en önemli özelliği rahim ağzında bir açılma veya herhangi bir değişiklik olmamasıdır.Düşük olayı normal bir adet...
  5. Tüp bebek tedavisinde hamile kalıp  düşük yapanlar

Tüp bebek tedavisinde hamile kalıp düşük yapanlar

tüp bebek tedavisinde gebe kalıp düşük yapanlar,tüp bebek tedavisinde düşük yapanlar,tüp bebek tedavisinde hamile kalıp bebeğini kaybedenler,tüp bebek tedavisi sonrası düşük hakkında bilgiler Tüp bebek tedavilerinde normalden daha fazla ileri yaş gebelikleri elde edilmekte ve buda düşük oranlarını %25’lere kadar yükseltmektedir. Diğer düşük nedenleri arasında hormonal nedenlerde önemli yer...

Sayfayı Paylaş