düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

menekşe85

Üye
Üye
düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..
bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.

cnm bnm ;8 ay önce ikizlerimin kalbi durduğu için aldırmak zorunda kaldık.çok şükür şubat ayında yine hamile kaldım şuan bebeğim,14+5 günlük.dr bana önlem olarak coraspirin(kanda pırtılaşma olmaması için),progstan(düşük önleyici)ilaç verdi.14. haftaya gelene kadar ha bişi oldu olacak,ha gidecek die okadar stres yaşattım ki kandime:(sistit oldum antbiyotik içtim,öksürüğe yakalandım antibiotk içtim(tabi dr kontrolünde)ama ALLAH'ım korudu.diyeceğim,ALLAH'a bırak.kurban olduğum öyle bi koruoo ki....millet bana aman dikkat et şöyle olur aman ayağını dik aman şöyle yap dedi.hepsi faso fiso.sadece ağır kaldırma,uzanma,üzülme hepsi bu..
bidaha hamile kalırsan,kendini sakın dinleme.çok iyi bir doktora git çünki progestan ilaçının bile belli bir içme süresi var.ben 3 ay içtim cor aspirinide 6 aya kadar iç dedi...kalbini ferah tut.....bidaha ki gebeliğin çok güzel geçeçek merak etme...

canım dogru şöylüyosun.şuan 1hafta günüm geçti,test pozitif çıktı.ama ben çok sevinemıyorum,yine aynı şeyleri yaşamak tan korkuyorum.sen ilk nezaman doktora gittin.hiç vajinal ultrason yapıldınmı?allahım hayırlısıyla kucagımıza almayıda naşip eder inş.progestana hangi hafta başladn?

öncelikle herkeze geçmiş olsun çok kötü bi durum allah kimseye bu aciyi vermesin özelliklede ilk anne olacaklara şimdi arkadaşlar ben 4 gün önce düşük yaptim ve bebegim 10 haftalikmiş ve ilk bebegim olacakti kurtaj yaptilar ve şu kadar ay dinlen şu zamandan sonra geri yap demedi sadece mutlu ol gene olur dedi düşükden sonra kaç ay beklemem lazim ve hamile kalsam 1 ay içinde oda düşermi ben iyi olmadan ne olur acil cevap (BU DURUMU YAŞAYANLAR)

Moderatör tarafında düzenlendi:
öncelikle herkeze geçmiş olsun çok kötü bi durum allah kimseye bu aciyi vermesin özelliklede ilk anne olacaklara şimdi arkadaşlar ben 4 gün önce düşük yaptim ve bebegim 10 haftalikmiş ve ilk bebegim olacakti kurtaj yaptilar ve şu kadar ay dinlen şu zamandan sonra geri yap demedi sadece mutlu ol gene olur dedi düşükden sonra kaç ay beklemem lazim ve hamile kalsam 1 ay içinde oda düşermi ben iyi olmadan ne olur acil cevap (BU DURUMU YAŞAYANLAR)

merhaba canım bende bugün düşük yaptım çok kötü bişey ama umudumu kaybetmedim ve araştırdım milliyet gazetesinin internette yayınlanan bir yazısında diyorki ; ‘Kadınların geneli bir sonraki hamileliklerinin tutacağını düşünmeli ve fiziksel ve ruhsal olarak hazır oldukları anda yeniden hamile kalmayı denemelidirler,’ diyor araştırmacılar.

bende deniyeceğim hemen allahım inşallah hepimizin yavrularını bize bağışlar sağ salim kucağımıza almayı nasip ederr....

GEÇMİŞ OLSUN..

merhaba canım bende bugün düşük yaptım çok kötü bişey ama umudumu kaybetmedim ve araştırdım milliyet gazetesinin internette yayınlanan bir yazısında diyorki ; ‘Kadınların geneli bir sonraki hamileliklerinin tutacağını düşünmeli ve fiziksel ve ruhsal olarak hazır oldukları anda yeniden hamile kalmayı denemelidirler,’ diyor araştırmacılar.

bende deniyeceğim hemen allahım inşallah hepimizin yavrularını bize bağışlar sağ salim kucağımıza almayı nasip ederr....

GEÇMİŞ OLSUN..
Merabalar hamıle kaldınızmı pekı

Geri