gebe
  1. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı kızlar ylardım

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında shekerr_hale tarafından paylaşıldı.

Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı kurtaj olmadan

Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı kızlar ylardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bunları yapıpta zayıflamamak mümkün değil kızlar!!!

bunları yapıpta zayıflamamak mümkün değil kızlar!!!

funda çayı zayıflatırmı funda suyu zayıflatırmı suyu ile zayıflayanlar lahana ile zayıflayanlar sinameki çayı YEŞİLÇAY İÇMEK : Yeşilçay içmek son senelerde oldukca moda bir zayıflama akımı.Gerçi yeşilçay sadece kilo vermek için içilmiyor.Bunun yanı sıra sağlıklı bir hayat için de yeşilçay içmek gerekiyor. Yeşilçay selülit tedavisinde de baş rol oynuyor.Selülit sorunu olanların hergün 3 fincan...
  2. düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

düşük yapıp yeniden hamile kalanlar yardım istiyorum..

bayanlar 18 şubatta düşük yaptım.benim merak ettigim bi dahaki gebeligimde hemen progestanamı başlayacam düşük yapanların yardımlarınızı bekliyorum.
  3. Düşük yapıpta Adet olamayan

Düşük yapıpta Adet olamayan

Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı Düşük yapıpta Adet olamayan varmııııı kurtaj olmadan
  4. 2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

2 kez sebepsiz yere düşük yapıp sonradan bebeği olan varmı ?

Arkadaşlar ben sebepsiz 2 düşük yaptım.Doktorlar birşey diyemediler. Şimdi korkuyorum yine aynısı olur diye, acaba benim durumumda olup anne olan varmı içinizde?
  5. Düşükten Sonra Adet Kanaması

Düşükten Sonra Adet Kanaması

düşükten sonra ne zaman adet olurum,düşükten sonra ne zaman adet olunur,düşük sonrası adet kanaması hakkında bilgiler Düşükten sonra adet, düşüğün nasıl gerçekleştiğine bağlı olarak adet kanamalarında düzensizlik yaşanan süreci içerir. Bebeğin anne karnındayken gebeliğin ilk 20. haftalarında 500 gr.lık ağırlığa erişmeden gebeliğin herhangi bir nedenle bitmesine verilen duruma düşük denir....

Sayfayı Paylaş