Düşük yapmak

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

düşük yapmak istiyorum düşük yapmak için bitkiler bitkilerle yapma istıyorum yapma bitkileri Rüyada düşük yapmak, mutluluğun ve başarının işaretidir.Mutluluğun ve başarının işaretidir.Mutluluğun ve başarının işaretidir.

Düşük yapmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Düşük

düşükte parça gelmesi Bebek sahibi olmak isteyip de adet kanaması geciken bir kadının ilk aklına gelen olasılık doğal olarak hamile olduğudur. Büyük bir heyecan ile jinekoloğuna giden ya da eczaneden aldığı testi yaptıktan sonra gerçekten hamile olduğu kadının ve eşinin sevinci çiftin hayatındaki önemli anlardan birisidir.Bu mutluluk doğum gerçekleşip de aileye yeni bir birey katılmasıyla...
  2. Düsük Kan Sekeri...

düşük kan şekeri açlık kan şekeri düşüklüğü açlık şekerinin düşük olması şekerinin olması belirtileri Tanım... Kan şekerinin normal sayılan sınırın altına inmesine hipoglisemi denir. Bir çok insan tarafından öyle sanılsa da sık rastlanan bir olay değildir ve daha çok insülin veya ağızdan şeker düşürücü ilaç alanlarda görülür. Nedenleri,Görülme sıklığı,Risk faktörleri Çok fazla insülin veya...
  3. kızlar düşük yaptım çok üzgünüm,düşük yapan varsa lütfen yardım edin..

düşük yaptıran hareketler 6haftalik gebeydım,ilk gebeligim dış gebelik oldu.buda içeride diye çok sevindim ama nasip olmadı.3 4haftalikken kanamam oldu doktor dikkat et dedi dikkatte ettim ama düştü.18şubatta biraz daha kanamam oldu doktora gittim bebek ölmüş dedi şok oldum.yarın gel kürtaj yapalım dedi.gecesi düşük yaptım.parça falanda kalmamiş ama digeride böyle olur dıyekorkuyorum.ne...
  4. İlk gebeliğimde düşük oldu tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım

Kızlar ilk gebeliğim düşükle sonuçlanmıştı ve şu anda yeniden hamileyim tekrar düşük olmaması için neleri yapmamı tavsiye ediyorsunuz. Lütfen aydınlatın beni sağolun.
  5. :( dusuk tehlıkem

Merhaba meleklerım oncelıkle yuce rabbımden saglık dılıyorum cunku herseyın bası saglıkmıs .Ben bır ıkız adayı olarak yazıyorum .7+1 haftalık hamıs oarak sıze yaıyorum.su na sızelere hastaneden yazıyorum cunku bebeklerımın dusuk tehlıkes cok yuksek olarak hastaneye yatmıs bulunuyorum.Bır gce saat 12 uzerı kananmm basladı tabıı hemen acıle kostuk serumlar ıgneler falan otekı gun saat oglen...
  6. Düşük tehdidi

SELAMLAR 6 haftalık hamileyim aradabir kahverengi akıntı oluyor bunu yaşayan var mı??doktor ilaç verdi mii??
  7. Düşük yapmak için bir ilaç varmı?

evde nasıl düşük yapılır,düşük yapmak için ne yapmalıyım,düşük yapmak için ne yapmalı,düşük yapıcı ilaçlar,düşük hapı,düşük hakkında bilgiler Yeni başlamış bir gebeliğin ilaçlarla sonlandırılıp sonlandırılamayacağı merak edilen ve sıkça sorulan sorulardandır. Düşük yaptırmak amacıyla ilaç kullanımı II. Dünya savaşı yıllarında gündemde idi. Yine nüfusu kalabalık olan ve bazı gelişmekte olan...
  8. UYARI!Düşük hapı düşük iğnesi gönedericez diyen şahıs ve firmalara inanmayın!

düşük hapı,düşük iğnesi,evde düşük nasıl yapılır,düşük hapı isimleri,düşük iğnesi ismi,düşük ilaçları,düşük hakkında bilgiler Düşük hapı kullanımında özellikle yaş sınırı oldukça önemli bir faktördür. 35 yaşından büyük veya 18 yaşından küçük hamile bayanlarda düşük hapı doktorlar tarafından önerilmez ve izin verilmez kişi kendi başına bu hapları kullanmamalı ve doktor kontrolü olmadan...
  9. Düşük hapı ya da düşük iğnesi diye bir şey var mı?

düşük hapı nedir,düşük iğnesi nedir,düşük hapı nede satılır,düşük hapı nasıl kullanılır,düşük hapı kullanmak zararlımıdır,düşük hapı hakkında bilgiler Zaman zaman merak edilenlerden biri de "söktürücü" iğnelerle yeni başlamış bir gebeliğin sonlandırılıp sonlandırılamayacağıdır. Aslında "söktürücü" iğne olayı belki de ülkemizin ciddi sağlık problemlerinden biridir. Eczaneye...
  10. Düşük hapı düşük iğnesi bebeği nasıl düşürür?

düşük hapı nedir,düşük iğnesi nedir,düşük hapı varmı,düşük hapı nerde satılır,düşük iğnesi varmı,nasıl düşük yapılır,düşük hakkında bilgiler Düşük hapı kullanımında özellikle yaş sınırı oldukça önemli bir faktördür. 35 yaşından büyük veya 18 yaşından küçük hamile bayanlarda düşük hapı doktorlar tarafından önerilmez ve izin verilmez kişi kendi başına bu hapları kullanmamalı ve doktor kontrolü...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. düşük yapmak istiyorum