gebe
  1. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

Düşük yaptıktan sonra nezaman hamile kaldınız?

Konu, 'Gebelik' kısmında shekerr_hale tarafından paylaşıldı.

kızlar duuskten snra 1.denememiz bu ay olmadı fıkrı olan varsa fikir versin ALLAH aşkına ...:18:

dünüş bunu beğendi.
  2. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    canım benim düşklerde ilki8 ay sonra hamile kaldım ikici gebeliğimide7 ay sonra yani bünye kendini toparlayınca hamile kalıyosun o yüzden stres yapmaa hamile kalırsın merak etme...

dünüş bunu beğendi.
  3. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

yaNI bırkere kalmısım demekkı hamıle kalabılıyorum dimi .pekı suan korunmalımıyız yoksa korunmayalımmı.o surec ıcınde doktora gıttınmı?

dünüş bunu beğendi.
  4. dünüş

dünüş Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    canım bende düşükten sonra doktorum 2 ay yasakladı sonra 3. aydada illaç tedavisi uğguladı doktor kontrol altında hamiş kaldım hemen klomen kullandım ben sende bi doktora ggit bence bi gözük

songulen bunu beğendi.
  5. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bı ay daaha deneyım hamıle kalmazsam gıdeyım ya

6. bebekyüzlüm

bebekyüzlüm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    364
    Ödül Puanları:
    63
    düşük sonrası ilk 3 ay korundum ben ondan sonraa korunmadık canım evet tabikide tekrardan hamile kalabilirsin

Düşük yaptıktan sonra nezaman hamile kaldınız? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşükten sonra Hamile kalmak için 6 ay bekleyin

Düşükten sonra Hamile kalmak için 6 ay bekleyin

düşükten sonra hamile kalmak düşükten sonra hamilelik düşük, düşükten sonra hamilelik, düşükten sonra ne zaman hamile kalınır, düşükten sonra sonra gebelik, düşükten sonra hamile kalanlar Kadınların 21’inci gebelik haftasından önce bebeklerini kaybetmesi düşük olarak tanımlanıyor. Bir veya birden fazla kayıp olduğunda bu durum, ‘tekrarlayan düşük’ olarak isimlendiriliyor ve infertilite...
  2. Düşükten Sonra Hamile Kalmak İçin Ne Kadar Beklemeliyim?

Düşükten Sonra Hamile Kalmak İçin Ne Kadar Beklemeliyim?

düşükten sonra hamilelik, ne kadar beklemek lazım, yapılması gerekenler, dikkat edilecek noktalar, öneriler, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Düşük herkesin başına gelebilecek bir olaydır.Çaresizliğe kapılmamak,bir doktor kontrolünde hayatımıza devam etmek gerekir.Uygun bir zaman sonra da bebek hayalleri tekrar gerçekleştirilebilir. Acıbadem Ataşehir Tıp Merkezinden...
  3. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  4. adetten nezaman sonra hamile kalınır

adetten nezaman sonra hamile kalınır

bu ayın 26sında adet oldu bugün adetim bitti nezaman hamile kalma şansım var :hıms:
  5. düşükten  sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile...

Sayfayı Paylaş