gebe
  1. yağmur alger

yağmur alger Forum Okuru

DÜŞÜKMÜ YAPIYORUM YARDIM EDİN

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında yağmur alger tarafından paylaşıldı.

Bugün doktora gittim ve 4 hafta 5 günlük hamile olduğumu öğrendim. Yalnız çok fazla yoruldugumdan mi bilmiyorum ama bugun kahverengi lekelenme seklinde kanama oluyo ve gün boyunca devam etti bundan onceki iki gun boyunca da damla seklinde gelmisti iki kez. Endiseleniyorum düşük olma olasılığı var mi sizce daha once bikez düşük yapmistim. Cevap verirseniz cok mutlu olurum.

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba gebelikte görülen kanama ve lekelenmeler dikkate alınmalı..Gebeliğiniz açısından rik olabilir.Bu yüzden hekiminize görünmekte fayda var..

DÜŞÜKMÜ YAPIYORUM YARDIM EDİN konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşükmü yapıyorum kanamam var

düşükmü yapıyorum kanamam var

kanamam var düşük mü yapıyorum düşük mü yaptım her kanama düşükmüdür sürekli kanamam var Gebeliğin ilk üç ayında en sık rastlanan şikayetlerden biri vaginal kanamadır. Kanamanın meydana gelmesi durumunda acilen doktorunuzla irtibata geçmeniz gerekir. Kanamanın saptanması her zaman gebeliğin sona erdiğini göstermez, fakat...
  2. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  3. yardım edin!

yardım edin!

düzenli adet görmeme rağmen geçen ay adetim 5 gün geçti.umut yerini hüzün aldı.02-06 -2011 adet olmam gerekiyordu.ve gece 11 de pembemsi bir kanama oldu az az geldi.gece boyunca daha önce yaşadığım adet sancısı yoktu.yerleşme kanaması diye ve biraz üzgünlükle bekledim.ama gelmedi.sabah kalktığımda iç çamaşırımda kan yerine siyah leke vardı.bu günse kahverengi lekelenme devam ediyor.geçen ayki...
  4. Yardım edin !!!!

Yardım edin !!!!

merhaba ben birini seviyorum ama onun beni sevip sevmediğini bilmiyorum . nisan ayının 25 inde çıktım 26 sında ayrıldı nedenide 5. sınıfta beni sevdiğini solediğinde ( tabi küçüktüm şimdi sekize geçtim ) öğretmene şikayet etmekmiş . geçen günde facebook ta konuşurken bana göz kırpma ve öpücük işaretlerini gönderdi . çok kafam karışık . bana yardım edin . ona nasıl davranmalıyım . nasıl...
  5. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş