düşükmü yaptım acaba çok korkuyorum ;((

susqun

Yeni Üye
Üye
düşükmü yaptım acaba çok korkuyorum ;((
slm arkadaşlar korunmadan ilişkiye giriyoruz bebek istiyoruz bu ay kafama takmadım o kadar ama adet günü 18 inde olmam gerekirken 16sında oldum hiç bir adet belirtisi olmadan ve agrısız kan geldi pembe şekilde sonra kırmızı şekilde agrılarım başladı ve lavoboya gittim yogun şekilde kan pırtısı geldi ardından yarım saat sonra daha yogun şekilde geldi o pırtılar çok agrım oldu ve 1 buçuk gün sürdü şuanda hiç birşey yok lütfen yardım edin ;(

slm arkadaşlar korunmadan ilişkiye giriyoruz bebek istiyoruz bu ay kafama takmadım o kadar ama adet günü 18 inde olmam gerekirken 16sında oldum hiç bir adet belirtisi olmadan ve agrısız kan geldi pembe şekilde sonra kırmızı şekilde agrılarım başladı ve lavoboya gittim yogun şekilde kan pırtısı geldi ardından yarım saat sonra daha yogun şekilde geldi o pırtılar çok agrım oldu ve 1 buçuk gün sürdü şuanda hiç birşey yok lütfen yardım edin ;(

bunlara burada ne cevap verilebilir ki doktora gitsen gerekli testler tetkikler yapılsa daha kolay olur ama anlattıklarından düşükten çok şuan bir enfeksiyon durumun varmış ve normal adet olmuşsun gibi görünüyor... gebelik olsaydı ve düşük yapmış olsaydında bu kadar küçük bir gebelikte kan pıhtısı oluşmaz bbekden dolayı normal adetin daha yoğun şekli ve daha fazla kanama şeklinde olurdu düşük olsaydı...

Geri