gebe
  1. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı?

Konu, 'Gebelik' kısmında NAZruzgar tarafından paylaşıldı.

mrb melekler umarım benimle yaşadıklarını paylaşıcak bi melek vardır. 22 gün önce 5+3 te kanamalı düşük yaptım.doktor kontrolümde rahmimin çabuk toplanmış oldugunu ve 1 adetten sonra tekrar bebek düşünebileceğim söylendi.herhangi bir operasyon geçirmedim (kürtaj gibi) çünkü gebelik haftam küçüktü. Bu ay korunuyorum ama olası ihtimallere karşıda korkuyorum.Bu yüzden düşükten sonra hemen hamile olanlar varsa benimle paylaşır mısınız?

2. NAZruzgar

NAZruzgar Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    98
    Ödül Puanları:
    43
  3. sevinc za

sevinc za Forum Okuru

Meraba ben de 19 haziranda 3 haftalik dusuk yaptim ve adet olmadim 15 gun gecdi adetimden test yaptim pozitiv cikti.

düşükten sonra hemen arkasından hamile kalan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dostinex kullandıktan sonra hamile kalan  veya kullanırken hamile kalan var mı.......

dostinex kullandıktan sonra hamile kalan veya kullanırken hamile kalan var mı.......

dostinex ve hamilelik dostinex kullanımı nedir kullananlar kullanırken hamile kalınırmı dostinexs kullandıktan sonra hamile kalan var mı????????????
  2. Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamile kalınır mı ?

Adetten hemen sonra hamilelik olur mu Adetten sonra hamilelik Adetten bir hafta sonra hamile kalınır mı Adetten bir kaç gün önce yada sonra gebe kalınabilinir mi konusunu çok düşündüğünüzü biliyorum kızlar bu konu hakkında istiyorum ki sizlerin aklındaki soruları bir nebze olsun azaltayım. Öncekilke Adet hakkında bilgi vereyim size, Adet olayı, olgunlaşan yumurtaların döllenmeden ( yani...
  3. ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

ilişkiden hemen sonra hamile kalınır mı

Arkadaşlarım ilişkiden hemen sonra hamile kalınması mümkün mü bu konuyla ilgili bilgi ve acil yardım talep ediyorum saygılar sunuyorum.
  4. kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı

kürtajsız düşükten hemen sonra hamile kalan varmı
  5. beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

beta hcg düşük çıkıp sonra hamile kalanlar var mı ?

Adetine yakın beta hcg si düşük çıkıp hamile olan varmı

Sayfayı Paylaş