gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4 haftalık hamileyken 2 hafta önce düşük yaptım, kanamam 1 hafta sürdü ve bitti, nette bir kaç yere baktım her yerde farklı şeyler yazıyor. Düşükten sonra ilişkiye girmek için ne kadar beklemek gerekiyor? Ne kadar süre sonra tekrar gebe kalmayı düşünmem sağlıklı olur? Teşekkürler...

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bunun için en doğru zaman, sizinle ilgili tüm tetkik ve muayeneyi yaptıktan sonra karar veren doktorunuzun söyleyeceği zamandır. Çok geçmiş olsun :)

düşükten sonra ne zaman ilişkiye girmek lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

düşükten sonra tekrar düşük olmaması için ne yapmam lazım ?

Merhaba.Ben bir düşük yaşadım, çok kötü günler geçirdim.Şimdi tekrar düşük olmaması için neler yapmalıyım?
  2. Düşük ve kürtajdan sonra ne zaman spiral takılabilir?

Düşük ve kürtajdan sonra ne zaman spiral takılabilir?

spirail ne zaman takılır,spirail kaç yaşında takılır,doğum sonrası sprail ne zaman takılır,kürtaj sonrası sprail ne zaman takılır, sprail hakkında bilgiler Doğumdan sonra spiral ne zaman takılır? Normal doğumdan veya sezaryenden 6 hafta sonra muayenede bir engel yoksa spiral takılabilir. Bu süre rahimin küçülerek normal boyuna inmesi için gereklidir. 6 haftadan önce (en az bir ay) rahim...
  3. Gebeliğin başlarında ilişkiye girmek düşük yaptırırmı?

Gebeliğin başlarında ilişkiye girmek düşük yaptırırmı?

gebelikte ilişki sakıncalımı,gebelikte ilişknin sakıncası varmı,gebelikte ilşki zararlımıdır,gebelikte brliktelik hakkında bilgiler Hamile kalan her kadın oldukça hassas bir döneme girer ve bazen yapılan her hareketin çocuğa zarar verdiğini düşünür. Gebeliğin başlarında ilişkiye girmek düşük yapar mı da bunlardan sadece biri olabilir. Gebeliğin başında ya da ortasında herhangi bir sağlık...
  4. Yumurta çatlatma iğnesinden sonra ilişki ne zaman olmalı?

Yumurta çatlatma iğnesinden sonra ilişki ne zaman olmalı?

yumurta çatlatma iğnesi nedir,yumurta çatlama iğnesi kullanıp hamile kalınırmı,yumurta çatlatıcı iğneyle hamile kalınırmı,yumurta çatlatma iğnesi hakkında bilgiler Kısırlık (infertilite) tedavisi gören hastalara en sık önerilen ilaçlardan birisidir yumurta çatlatma amacıyla kullanılan ilaçlar bu nedenle hastalar bu ilaçların ne olduğunu ve yumurtlamayı nasıl sağladığını merak ederler. Yumurta...
  5. Yumurta çatlatma iğnesinden ne zaman sonra ilişkiye girilir?

Yumurta çatlatma iğnesinden ne zaman sonra ilişkiye girilir?

Kısırlık tedavisi gören hastalara en çok tavsiye edilen ilaçlardan birisidir. Yumurta çatlatmak için kullanılan ilaçlar bu nedenle hastalar bu ilaçların ne olduğunu ve yumurtlamayı nasıl sağladığını daima merak ederler. Yumurta sağlamak ve yumurtayı (folikülü) geliştirmek amacı ile kullanılmakta olan ilaçlar, diğerlerinden farklıdır. Burada size ifade ettiğimiz ilaç, büyümüş folikülün...

Sayfayı Paylaş