gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Düşüncelerime Bir Damla Yaş Olup Düşme Ne Olur

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Düşüncelerime Bir Damla Yaş Olup Düşme Ne Olur Sen! Bilemezsin beni... Biçare olup peşinden koşarak, "Beni Affet!", diyeceğimi düşündün... Ve beni bekliyordun şu herkesin geldiği, ama benim olmadığım şehirdeki küçük evinizin merdivenlerinde...

Yollarımı gözlüyor, "gelecek" diyordun...

Y A N I L D I N !...

Hatayı yapan, ihanetin bedeline mahkümdur. İzin vermiyorum sana. Hak etmiyorsun beni, yasakladım kendimi sana. Ve sen yine bekleyeceksin "belki bir umut" diye... Yine gelmeyeceğim!
    Ağrılarla kalsam da, sonuç ortada. Seni düşünmüyorum artık ve emin olmalısın ki bu yazdığım da sana SON MEKTUBUM... Belki yine duygularına esir düşüp telefona sarılacaksın... Beni arayacaksın, HAYIR!... Sakın yapma. Düşünmüyorum ve düşünmekte istemiyorum ihanetini...

Affetmeyi denedim inan... Ama olmadı yalanlar içinde garip bir sevda!. Ağla şimdi haline...

Ne kadar kırgınsan bana eskilerin yaşanmışlığı hatrına özür dilerim senden... Uzun uzun yazardım sana... Şimdi bir kaç cümleyi bile zor toparlıyorum...

...Senin de aynı fikirde olmanı, beni ve duygularımı anlayıp artık düşücelerimen çıkmanı istiyorum... "BİZ" diye birşey olmamalı artık... Sadece yolları ayrılan iki yürek...

İstemiyorum seni... İsteklerimi de erteledim yarınları olmayan günlerime... Hayat kazanılmış bir zafer görünüyor insanlara... O zaferde kaybeden benim... Seni istemekle beraber, imkansızı kabullenmeye çalıştım... Yalanlarına, sahteliğine kandım... Ve bu yüzden seni isteklerimden çıkardım... Ulaşamadım sana... Kayıp şehirlerin diyarına sürükledin beni... Yaram sızladı, kanıyor!
    İstemiyorum seni unutuyorum yavaş yavaş geçirdiğimiz o sahte güzellikteki günleri...

Eski anılardan bahsetmek istemiyorum. Zaten şu an ki halini tahmin edip, yüreğimdeki cümleleri susturup, mantığım doğrultusunda kalemime yön veriyorum...

Artık bitirmeliyim... Son bir isteğim senden!... "Lütfen, Düşüncelerime Bir DamLa Yaş oLup DÜŞME..!

Düşüncelerime Bir Damla Yaş Olup Düşme Ne Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın da 35 yaş bir dönüm noktası

Kadın da 35 yaş bir dönüm noktası

Kadında 35 yaş bir dönüm noktası30 yaşından sonra vücut her 10 yılda bir aaaabolik hızını yavaşlatır. Fark kendini iyice hissettiriyor Kadınlar, 30’lu yaşlarda en çok, “Daha önce de aynı şeyleri yiyordum ve kilo almıyordum ama şimdi vücuduma bir şeyler oldu sanki... Kalınlaştım, yağlanmaya başladım” ifadelerini kullanır. Düzen hareketsizlik getiriyor Çünkü 30 yaşından sonra vücut her 10...
  2. Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me

Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me

Dü$ünceLerime Bir DamLa Ya$ oLup Dü$Me Sen! Bilemezsin beni... Biçare olup peşinden koşarak, "Beni Affet!", diyeceğimi düşündün... Ve beni bekliyordun şu herkesin geldiği, ama benim olmadığım şehirdeki küçük evinizin merdivenlerinde... Yollarımı gözlüyor, "gelecek" diyordun... Y A N I L D I N !... Hatayı yapan, ihanetin bedeline mahkümdur. İzin vermiyorum...
  3. Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

düşüncelerin gücü, hayatın yönü ve dahası burada arkadaşlar. "Olumlu düşün, olumlu sonuçlar al" vb. gibi bir çok söz duymuşuzdur. Cidden de öyle Melek'lerim... Düşüncelerimiz ne ise hayatımızda öyle yön buluyor. İnanmıyor sanız; buyrun lütfen Melek'ler:) Düşüncelerin neyse hayatın da odur Birçok kişisel gelişim kitabı, “Düşüncenin Gücü”, “Olumlu Düşünmenin Gücü”, “Olumlu...
  4. Bebek düşme belirtileri nelerdir?

Bebek düşme belirtileri nelerdir?

düşük nedir,düşük nasıl anlaşılır,düşüğün belirtileri,düşük nasıl anlaşılır,düşük hakkında bilgiler Anne adayları kimi zaman bebek düşürmek isterler, bu yüzden de bebek düşürmenin belirtileri nedir bilmeleri lazımdır. Anne adaylarının genelinde ilk hamilelikte düşük meydana gelebilir. Radrasyon, kimyasal maddeler ve anne adayının yaşama ortamı bebek düşürme ve düşük yapmak için büyük bir...

Sayfayı Paylaş