gebe
  1. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Düşüncelerimi alsan bi manyak olurdu...

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında ukalayazar tarafından paylaşıldı.

Slm günlük ... diye başlayıp yaşıtlarımın yaşadıkları kadar basit şeyler yazmak isterdim... Yazamaz mıyım , hayır yazamam.Ne yazık ki hayatımın arka fonu duygusal , ne ben ritme uyabiliyorum ne ritim bana.Kafam dopdolu , duygular canıma okuyo.Sarhoş olmak istiyorum yada basit bir ayyaş olmak istiyorum...Sen yok , o yok , bu yok , şu yok , hayatımda istediğim biri yok kısacası yokları farkedecek bir aklım yok...

Hayatıma girene UZAKLAŞŞŞ ... diyorum.Sevebilirdim elbet, boşaltabilseydim aklımı.Karşılıklı susmak yerine sövebilseydik özgürce birbirimize...Var ya diyorum bazen , var yaaaa...Düşüncelerimi alsan bi manyak olurdu...Karşında küçük bir kız, gel oynayalım deseydik birbirimize ; boşgeççç hayal iştee...

Bilmiyo muyum ben ; düşsem , yenildiğime sevinen ilk sen olursun...
    Hadi beni cesaretlendir...Güçlü kalkıp anlamlandır düşmeyi , düşlerim belki yeniden yere düşmeyi...
    . . .

Senin sesini içimden çıkarıp kendi sesimi duymak hoş olurdu...Beni anlatan herkes boş konuştu... kalbimde fırtınalar var esintideyim...Boşverr sen hayatımda olma , hayallerimde kal...Zaten bilirim , ben seni severim sen ise bensizliği.

Yok yok şikayet etmiyorum.Herkes ayrı bir merakta düşüncelerimi...Ne anlatmam bekleniyor benden anlamıyorum.Deliriyorum galiba hadi bir yere bunu not et.Aleyhimde notlar alıp bunu bana kullanmayı severdin sen...Evet sen...

Seni anlatamıyorum , ne kendime ne de bir başkasına...Sözlerin bittiği yer kocaman bir sessizlik...Defoool diye haykırasım var sana.Bak sensiz de bir hayat kuruluyor hatta kurulmakla kalmıyor bir de yaşanıyor.Sen yoksun ya, gittin ya, hani ben dağıldım ya bak bak bak gene ayaktayım gene hayattayım.Hiç sevinmeyeceksin bu duruma biliyorum ama hayat bizsiz de devam eden bir olgu...

Yaşama diklenmiyorum artık.Uysallaştım...Kim bilir bakarsın sevgili günlük diye başlarım birgün hayatımın sayfalarına...

UKALAYAZAR...

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    çok güzel bi yazı olmuş canım emeğine kalemine sağlık...

3. ukalayazar

ukalayazar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    emeğine sağlık canımm gerçekten çook güzel bir yazı olmuş..

5. acemm

acemm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okudugum ne güzel iiçten gelen bir yazı olmuş duygularını bütün içtenligiyle yazmışın tatlımm emegine yüregine saglık:melek:

Düşüncelerimi alsan bi manyak olurdu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşüncelerime Bir Damla Yaş Olup Düşme Ne Olur

Düşüncelerime Bir Damla Yaş Olup Düşme Ne Olur

Düşüncelerime Bir Damla Yaş Olup Düşme Ne Olur Sen! Bilemezsin beni... Biçare olup peşinden koşarak, "Beni Affet!", diyeceğimi düşündün... Ve beni bekliyordun şu herkesin geldiği, ama benim olmadığım şehirdeki küçük evinizin merdivenlerinde... Yollarımı gözlüyor, "gelecek" diyordun... Y A N I L D I N !... Hatayı yapan, ihanetin bedeline mahkümdur. İzin vermiyorum...
  2. herkesin köşesi varmış bende aldım bi köşe...

herkesin köşesi varmış bende aldım bi köşe...

köşem mutfak takımları mutfak köşeleri Güz mevsimi, yesilin elveda zamani, yapraklar birer birer savrulur her bir yere... Her yapragin dalindan ayrilis acisini yasiyorum icimde simdi ey hayat.. Sararmis, solmus, gazel olmus savrulan yapraklarin hüznünü..
  3. Alın Size Bi Dolu Converse...(=

Alın Size Bi Dolu Converse...(=

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Bi gün gerçek olur mu?

Bi gün gerçek olur mu?

benim hayalim bigün bütün borçlarımızın bitmesi...istediğim gibi bi ev mümkünse kaloriferli olsun...bi de çocuk istiyorum...hayatım düzenli gitsin....hergün bi yerden bişey çıkmasın itiyorum...kaynanamlar hep köyde otursun istiyorum:) (altkatımda oturuyo ama genelde köyde duruyo orayı daha çok seviyomuş:))bayramda bi sorun olmasın işten çıkayım istiyorum...:S:S:S
  5. Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

Düşüncelerin neyse, hayatında o olur

düşüncelerin gücü, hayatın yönü ve dahası burada arkadaşlar. "Olumlu düşün, olumlu sonuçlar al" vb. gibi bir çok söz duymuşuzdur. Cidden de öyle Melek'lerim... Düşüncelerimiz ne ise hayatımızda öyle yön buluyor. İnanmıyor sanız; buyrun lütfen Melek'ler:) Düşüncelerin neyse hayatın da odur Birçok kişisel gelişim kitabı, “Düşüncenin Gücü”, “Olumlu Düşünmenin Gücü”, “Olumlu...

Sayfayı Paylaş