gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

düşündüm demin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: düşündüm demin
    çok güzeller ablam emeğine sağlık:)

düşündüm demin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir de  Beni Düşün..

Bir de Beni Düşün..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Zülfü Livaneli - Düşmüş De Gölgesi

Zülfü Livaneli - Düşmüş De Gölgesi

Düşmüş de gölgesi çökmüş de sisi Şu karşı ki toprak Anadolumdur Kesti ışığını paşası beyi İki kaşın arasına ay düştü Palazını şahin gibi konması Dostları ardından varır sanması Yol olmuştur her yiğidin yanması Sana bu ateşten çokça pay düştü Su yürümeyince dağ uçmayınca Sevdiğin Şirin'i sarabilmezdin Genç idin tez idin sıra bilmezdin Bir idin peşine on alay düştü
  3. Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Mahsun Kırmızıgül - Düş De Gör

Ah düş te gör kardaş düş te gör Aman aman düş te gör Bir zalimi bir soysuzu Bir güzeli sevende düş de gör Ah sağ olan ne bilsin hastanın halından Sevmeyen ne bilsin sevenin halından Ah düşmeyen ne bilsin düşenin halından Aman aman düş de gör İyi günden güzel günden Vallah kötü güne vallah zor güne Aman aman düş de gör düş de gör __________________
  4. Erkan Petekkaya Denize Kendi Düşmüş!

Erkan Petekkaya Denize Kendi Düşmüş!

erkan petekkaya, erkan petekkaya haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün basında çıkan "Erkan Petekkaya'yı denize attılar!" haberlerine üzülen ünlü oyuncu bir açıklama yaptı. "Denize atılmadım, düştüm." diyen oyuncuyla ilgili haberimiz şöyle.. Erken Petekkaya, tatilini yaptığı Datça’da iki korumasının karıştığı bıçaklı kavgayı ayırmak isterken bir grup tarafından...
  5. Mehmet Ali Erbil de Düştü!

Mehmet Ali Erbil de Düştü!

merhmet ali erbil, eyvah düşüyorum, mehmet ali erbil yeni yarışma Sevgili melekler, 2 yıl gibi uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil'e nazar değdi. "Eyvah Düşüyorum" programını sunacak olan Erbil ilk bölümde önce kendisi düştü! Kulisinden çıkıp seyircilerin olduğu stüdyoya giren Erbil, ayakkabılarının azizliğine uğradı. Yayın...

Sayfayı Paylaş