Düşündümde...Yüreğimde bir iz bıraktın Koskocaman

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Düşündümde...Yüreğimde bir iz bıraktın Koskocaman
.
Yüreğindeymiş O Zindan ...

Yüreğimin Titrediği Her Akşam * Nefesimi Kana Kana İçime Çektiğim Her Akşam * Ruhumun Bambaşka Diyarlara Götürüldüğü Her Akşam ..

-Seni Hissediyorum Koskocaman ...

Hissetmek Ne Kelime * Yetmiyor Cümlelerim ..Seni Öyle Bir Yaşıyorum Ki İçimde Ömrümün Baharları Bir Bir Açıyor ..

-Seni Düşünüyorum ...

Beyinim* Aklım Sana Hapsolmuş..Zindandayım Sanki ..Yüreğimin Kıpır Kıpır Ettiği Bir Zindan .. Düşündümde ...

Yüreğindeymiş O Zindan ...

Ellerimin elini aradığı * her sokakta bıraktım ayak izlerimi .. Nefesimi bıraktım kaldırım köşelerde .. Geçersen hissedersin .. Ruhumuda bıraktım köşe başlarına * cesedim ise kayıp .. Bedenim kaynoldu ararken seni .. Ne el * ne ayak nede yürek .. Benden Sen kaldı öldüremediğim .. ve Ayak izlerim *nefesim / parmak izim .. Hepsi sokaklarda * köşe başlarında ve gözlerinin daldığı yerde .. Dalarsa o beni vuran keskin nişancı gözlerin * işte sevgili o daldığı yerdeyim ..

-Yüreğimde bir iz bıraktın Koskocaman ...

ona iz de denemez aslında ... Sadece senin faili oldugu bir cinayet .. Bu sokaklardan bir kez olsun geç .. Sonrada izlerini yok et * ki yoksa Ortaya çıkacak katilim oldugun .. Bütün duvarlara yazmıştım ismini .. Silersin artık sevgiil ..

-Seni Düşünürken yazmıştım ismini kaldırımlara * duvarlara ...

O duvarlar arasında sıkışıp kalmış bir mahkum gibiydim ey sevgili * Aşkına ...
Zindan da gibiydim * ama demir parmaklığı olmayan .. Mavi hayallerin ardındaydım .. Ve ellerimle sımsıkı yapışmıştım o parmaklığa * yüzümüde yaslamıştım .. Akan gözyaşlarım ise değersizdi * oda aktı gitti kaldırmın kıyısından * akıntıya karışıp ...amlaların Kıpır Kıpır Ettiği bir akıntı .. Bakmışsın bakmamışsın ne anlamı var ! Sen o kaldırımdan umursamaz şekilde geçtiiiin gittin sevgili * Sağolasın arada akıntıya ayaklarınla basmayı da ihmal etmedin ....

Düşündümde ...

Geri