gebe
  1. ESDE

ESDE Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    204
    Ödül Puanları:
    0

Düşünürler Kadınları Anlayamamış!

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ESDE tarafından paylaşıldı.

unlu dusunurler, kadinlar, sozler, guzel sozler, kadinlar hakkinda konusunu incelemektesiniz

Kadınlar ve erkekler
    arasındaki anlaşmazlıklar her zaman vardı ve gelecekte de olacak.. İşte tarihteki ve günümüzdeki önemli insanların evlilik ve kadınlar hakkında söyledikleri sözler..

Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi

Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof olursunuz. Socrates

Kadınlar bize her zaman büyük hedefler gösterir, ve onlara ulaşmamızı engeller. Dumas

Hiç yanıtlayamadığım en büyük soru şu olagelmiştir: ‘Bir kadın ne ister? Sigmund Freud

Karıma bazı sözler etmişimdir, o da bana bazı paragraflarla cevap vermiştir. Anonim

Bazı kişiler uzun evliliğimizin sırlarını sorarlar;. Biz haftada iki kez restorana gideriz. Biraz mum ışığı, akşam yemeği, hafif müzik ve dans… O salı günleri gider, ben cuma. Henny Youngman

Terörizm beni hiç endişelendirmez. İki yıldır evliyim. Sam Kinison

Fon transferi için elektronik bankacılıktan hızlı tek yol vardır ve buna evlilik adı verilir. James Holt McGavran

Her iki karımla da talihim kötü gitti. Birincisi beni terketti, ikincisi terketmedi. Patrick Murray

Evliliğinizi iyi götürmek istiyorsanız, 1) hatalı olduğunuzda itiraf edin, 2) haklı olduğunuzda susmayı bilin. Nash

Karınızın doğum gününü unutmamanızın en iyi yöntemi, bir kez unutmanızdır. Anonim

Evlenmeden önce ne yaptım, biliyor musunuz? İstediğim her şeyi.. Henny Youngman

Karımla ben 20 yıl çok mutlu yaşadık. Sonra da tanıştık. Rodney Dangerfield

İyi bir kadın, kendisinin yaptığı her hatasında kocasını affedendir. Milton Berle

Evlilik, kişinin düşmanıyla yattığı tek savaş şeklidir. Anonim

Adamın biri evlenecek kadın aradığı ilanını verir. Ertesi gün aynı mesajı ileten yüzlerce mektup alır: ‘Benimkini alabilirsin’. Anonim

Bir erkek ölürken kipirdayan son yeri, kalbidir. Bir kadin ölürken, dili… George Chapman

Erkek hissettiği, kadın göründüğü yaştadır. Moltimer Collins

Kadın peşinde koşmanın zararı yoktur. Zararı veren onları yakalamaktır. Jack Davies

Bir sürü erkek başarısını ilk karısına borçludur. İkinci karısını da başarısına. Jim Backus

Kadına inanan, kendini aldatır. İnanmayan da kadını aldatır. Çin Atasözü

Zengin dullar bir gözleriyle ağlarlar, öbürünü kırparlar. Miguel De Cervantes

Bir kadın aynı zamanda hem sevdalı, hem anne olamaz… Andre Maurois

Düşünürler Kadınları Anlayamamış! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ferhat tun seni düşünürüm

ferhat tun seni düşünürüm

Ben bir kaçağım dağlarda Dolanırım orda burda Seni düşünürüm yavrum Her takatsız kaldığımda Kış olur karlar yağınca Hüzün birden bastırınca Başım darda kalınca Düşünürüm düşünürüm Düşünürüm seni yavrum Bir mevsim daha girdi hayatıma Kar ve tipilerle kanıyorum yavrum Çığlıklara çığ düşen Karların altında derin iniltilerle Berf tutmaz demişti Bir zaman bir düşümün hevali İçimde kanayan ülkenin...
  2. Kitap yazmayı düşünür müsünüz?

Kitap yazmayı düşünür müsünüz?

Hemen her yaz başı insanlar bana, bu yaz hangi kitapları okuyalım diye sorarlar. Ben de o sırada hoşuma giden kitaplardan birkaç tanesini öneririm. Sadece okumak adına bir kitabı okumanın sınırlı bir yarar sağladığını düşünüyorum. Bir sorunun cevabını bulmak için bir kitabı okuduğumuzda bir kitabı daha derin ve ince ayar bir şekilde okuyoruz. Hele bir de bir kitabı okuyup o kitap üstüne bir...
  3. Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler?

Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler?

kadın ve erkek erkekler nasıl düşünür erkekler kadınları nasıl düşünür Erkekleri bilmem ama biz kadınlar hep duygusal şeyler düşünürüz.Bizim içimizde iyilik var ama erkeklerr....Buyrunuz... Kadınlar ve erkekler nasıl düşünürler? K: Saatlerce öpsem bile sıkılmıyorum. Aramızda kuvvetli bir elektrik var. E: Ulan saatlerdir öpüşüyoruz öpüşüyoruz daha ikinci safhaya bile geçemedik. K: Yanımda...
  4. Düşünürler kadınları anlayamamış !

Düşünürler kadınları anlayamamış !

Kadınlar ve erkekler arasındaki anlaşmazlıklar her zaman vardı ve gelecekte de olacak.. İşte tarihteki ve günümüzdeki önemli insanların evlilik ve kadınlar hakkında söyledikleri sözler.. Evlendikten sonra erkek ve kadın, yazı-tura gibidir; asla yüz yüze gelmezler, ancak hep beraberdirler. Hemant Joshi Her durumda evlenin. İyi bir eşiniz olursa mutlu olursunuz. Eşiniz kötü olursa filozof...
  5. yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

yağmurlu havalarda ne düşünürsünüz

Merhaba arkadaşlar. Şu an bulunduğum şehirde yağmur yağıyor. Elimde kahve pencerenin önünde dışarıyı seyrediyorum aklımdan türlü türlü şeyler geçiyor. Yağmur beni hep duygusallaştırmıştır sizler peki şu an yağmuru izliyor olsanız aklınızdan neler geçer merak ettim doğrusu:)

Sayfayı Paylaş