gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Duvak Nasıl Seçilir, Nelere Dikkat Edilmelidir?

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

duvak nasıl seçilmeli, duvak seçimi nasıl olmalı, duvak seçerken
    Sevgili melekler, kadınların büyük çoğunluğu kararsızdır. Hele de konu kişisel alışverişse mağazadan türlü çeşit denerler ve karar vermekte hayli zorlanırlar. Elbetteki istisnalar vardır ama erkeklerin kadınlarla alışverişe gitmekten her zaman kaçındıkları ve yakındıkları da bir gerçek değil midir?

Hayatlarının en özel gününde de en şık, zarif ve dikkat çekici olmak isteyen kadınlar gelinlikten duvak seçimine kadar hayli mesai harcarlar. Duvağın nesi seçilirki demeyin, duvak da gelinlik gibi vücuda, tarza ve düğün şekline göre değişik seçeneklerle gelin adaylarının karşısına gelir. Eğer merak ediyorsanız, işte duvak seçiminin incelikleri...

duvak.jpg

2014 DUVAK MODELLERİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.....

Son düzenleme: 3 Ekim 2013
Duvak Nasıl Seçilir, Nelere Dikkat Edilmelidir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anaokulu seçerken nelere dikkat edilmeli

Anaokulu seçerken nelere dikkat edilmeli

anaokulu, seçimi, önemi, nelere dikkat etmeli, hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Melekler en önemli varlıklarımız, çocuklarımızı, emanet ettiğimiz anaokulu seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz... Yaşamın ilk altı yılı, bireyin gelişimde büyük bir öneme sahip. Bu dönemin en etkili şekilde geçmesi ancak çocuğunuz okul öncesi eğitimle tanıştığında gerçekleşiyor. Anaokulları ve...
  2. Arsa alırken nelere dikkat edilmeli

Arsa alırken nelere dikkat edilmeli

Arsa alırken nelere dikkat edilmeli ? Arkadaşlar selam ben bir arsa almayı dülşünüyorum Arsa alırken nelere dikkat edilmeli bu konudada sizden bilgi istiyorum
  3. Pırlanta Nasıl Seçilir Nelere Dikkat Edilir ?

Pırlanta Nasıl Seçilir Nelere Dikkat Edilir ?

pırlanta seçerken dikkat edilmesi gereken özellikler pırlanta nasıl seçilir Sevgili melekler, en mutlu gününüzde müstakbel eşiniz eğer size bir pırlanta yüzük almayı düşünüyorsa kuyumcuya mutlaka pırlantadan anlayan biriyle gitmenizi ya da tanıdığınız bir kuyumcudan alışveriş etmenizi öneririz. Çünkü pırlanta seçerken dikkat edilmesi gereken bazı özellikler var ve eğer telaşlı bir tipseniz...
  4. Saç boyası rengi nasıl seçilir? nelere dikkat etmeliyiz?

Saç boyası rengi nasıl seçilir? nelere dikkat etmeliyiz?

Saçımı ilk defa boyayacağım ve kararsızım.Önce sizlere danışmak istedim.Saç boyası rengini nasıl seçmeliyim?Nelere dikkat etmeliyim?
  5. Roka ekerken nelere dikkat edilmelidir?

Roka ekerken nelere dikkat edilmelidir?

Roka tadı keskin olan bir bitkidir. Yetiştirilmesi kolaydır. İlkbahar ve sonbahar aylarında ekilebilir. Toprakta ve havada yeterli rutubet varsa daha hızlı gelişir. Roka tohumlarını bahçeye ekmeden 1 gün önce suda veya nemli bir bez içerisinde bekletirseniz daha kısa sürede çimlenir. Toprak bakımından seçicidir. Organik maddelerce zengin toprakları sever. Tohumu ekmeden önce toprağa...

Sayfayı Paylaş