gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Duvak Seçimi Yaparken..

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

duvak modelleri duvak takma şekilleri takma modelleri
    2011 moda duvak, duvak çeşitleri, 2011 duvak modelleri, en yeni duvak modelleri, duvak nasıl seçilmelidir, duvak şeçerken dikkat edilmesi gereken nokta
    Duvak gelinliğin en önemli aksesuvarıdır. Beyaz tül ve dantelden yapılan modeller en çok tercih edilen modellerdir.Duvak gelinlikle ve saç modelinizle uyumlu olmalıdır. Sırt dekoltesi olan bir gelinlikte sırtı kapatan bir duvak olmayacağı gibi, çok gösterişli bir gelinlikte yine gösterişli bir duvak uygun olmayacaktır. Ama sade bir gelinliği ya da sade bir saçı muhteşem bir duvakla tamamlayabilirsiniz.

2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Gelinlik kadar önemli bir diğer unsur zaten duvak :) Ama bazıları duvak takmaz.
    Bana kalırsa da duvaksız olmaz :)

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Ben upuzun bi duak istiyorum :deli:

MeLOo ve ßeLeN bunu beğendi.
  4. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    çıkabilen bişi olsunda oynarken havlu gibi sarınmak zorunda kalma :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede duvak dediğin upuzun olmalı teşekkürler Belencim gelin adaylarının işine yarayacak bilgiler

ßeLeN bunu beğendi.
  6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Hanımlar beğenmenize sevindim demekki size hitap edebilmişim:D Hemonlar uzun tamam mı :D ta ikinci kattan salla yere değer:D:D

GREY bunu beğendi.
  7. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Son duvak ile uzun olduğu kanaatine vardım hepsinin :D:D

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] bır bu kısa sanırım...

9. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ikili duvak yapıyorlar artık onlar daha kullanışlı normalde uzun kullanıcaksın oynarken uzunu çıkarıosun aynen devam :D:D bu arada bu duvaklarda çok güzel

ßeLeN bunu beğendi.
Duvak Seçimi Yaparken.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duvak

duvak

Gelin duvağı sevince, arzu ettiği şeye kavuşmaya delalet eder.Genç kız görmüş ise aynen yorumlanır. Evli ise kısmet alır.Rüyada bir gelin duvagi görmek, çok romantik bir macera geçireceginize ve renkli bir seyahat yapmak için kafile halinde bazi turistik yerleri ziyaret edeceginize yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada duvak görmek, murada ermeye isaret eder.
  2. duvak.....

duvak.....

çocukken tül perdeye sırtımı döner perdenin altını kafama geçirmek suretiyle hayali duvak yapardım kendime.. öyle fotoyu görünce aklıma geldi birden. zaman ne çabuk geçiyor yahu. PS: battaniyelerden yaptığım pelerinleri ve balo kıyafetlerini, evdeki misafir terliklerinden yaptığım hayali topuklu ayakkabıları da sevgiyle anarım alıntı...
  3. Spor Yaparken Uygun Ayakkabı Seçimi Önemli!

Spor Yaparken Uygun Ayakkabı Seçimi Önemli!

Ayaklarınız günlük etkinliklerinizde bile yeterince yük altına girmektedirler. Spor yaparken beden ağırlığınızın 3-4 katı fazlası ayaklarınıza yük olarak biner. Bu nedenle spor sırasındaki kullanacağınız en önemli giyim eşyası spor ayakkabınızdır. Seçeceğiniz ayakkabı ayağınıza iyi oturmalıdır. Ayağınızda bulunan 26 kemik ve bunlarla ilişkili eklem ve bağlar ayağınızda bir uzunlamasına, bir de...
  4. et seçimi yaparken

et seçimi yaparken

et secimi evet sevgili melekler aldığımız yediğimiz et ürünlerine dikkat etmeye çalışalım içeriğini adını bilmediğimiz ürünlerden uzak duralım........ HADI SIMDI DE BILMEDIGINIZ YERDEN ET ALIN VE BILMEDIGINIZ YERDEN YEMEK YIYIN BAKALIM...' Gaziosmanpasa Hacimasli köyü domuz çiftligi'nin sulari ve kati atiklari 300 metre mesafedeki Sazlidere Baraji'na akiyor. Baraj on milyon kisinin su...
  5. Maske seçimi yaparken çok dikkatli olun

Maske seçimi yaparken çok dikkatli olun

Cildine ve güzelliğine önem veren her kadının mutlaka yapması gereken en önemli ayrıntıdır maskeler Birçok maske tarifi olsada maske seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır bu ayrıntılar hakkında detaylı bilgiye geçiyorum Maskeler, ışıltılı ve genç bir cildin mimarlarıdır. En önemli görevleri, cildi makyaj kalıntılarından, hava kirliliği, stres gibi faktörlerin bıraktığı...

Sayfayı Paylaş