gebe
  1. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

duvar deilde hoca boyandı :):)

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında kadersiz kader tarafından paylaşıldı.

8.sınıfta yaramaz mı yaramaz bi kız olup cıkmıştım. 2. dönem bitmak üzereydi.derslerde booştu annemde baan evde iş yaptırmasın die okula gidiyorudm. zaten bziim sınıfın hepsi ailemisin cenesindne kurtulmak için geliyordu okula. yanılmıyorsam fen dersinde sohbet ediyorduk aklıma bi şeytanlık geldi ve hemmen kızlara anlattım.hocadan izin almak cok ama cok zor olsada dersten cıktık. yan sınıfta ramazan hoca die biir vardı onu sinir etmeyi acayip seviyoduk.biz bunun kapısına vurp kactık oda tam kapının yanındaymış kapıyı actıgı gibi bizi kovalamay başladı merdivenleri 4 er atladıgımı hala unutamadım :):)). biz hala koşuyourz .bizim sınıftan birisi okula yazı yazmıştı orayı boyacılar boyuyordu ordan koşarken boyacılar gürültüye korktu bütün boya bziim ramazan hocnaın kafasına gecti. gülmekten yerlere yattık hoca cıldırdı. tbai kendimizi müdür karşısında bulduk bide azar işittik. hoca ne zman bizi göre elien sopa alıyo. hala unutamadım o günü arkdaşlarla bir araya gelince anlatıp anlatıp gülmekten yıkılıyoruz:):) bu arada yanlış anlaşılam olmasın meleklerim siz şimdi dicekisnzi siz okula eglenceyemi giidyosunuz die ama ders oldugu zamanlar inek olup cıkıyorum sınıfın ineğiyiz yhani xD

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay yazik hocaya yaa :)
    bu ögretmenlerin ögrencilerden cektikleri ne böyle ya :)

tskler paylasim icin cnm =)

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    ayy koptum yaa öğretmeni düşünemiyorum ben :D

4. kadersiz kader

kadersiz kader Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    siz okurken kopdunuz birde bizi düşünün olayın içindeyiz :laugh::laugh:

bişey deill cnmm

duvar deilde hoca boyandı :):) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dekoratif Duvar Boyaları

Dekoratif Duvar Boyaları

duvar boyalari duvar boyaları en güzel boyaları farklı değişik Daha neleeer çıkacak evlerimizi güzelleştirmek için.Öyle güzel şeyler bulmuşlar ki zevkimize hitap edecek. Mny Dekorasyon tutku ve yaratıcılığı benzersiz bir yetenekle birleştirdi. Tamamen doğal ürünler yenilikçi ve özenle geliştirilmiş uygulama teknikleriyle artık mekanlarda hem klasik hem de modern bir görünüm sağlamak mümkün....
  2. 3D duvar boyama sanatı

3D duvar boyama sanatı

ev boyama sanatı ben çok beğendim melekler yupisbakalım sizlerde beğenecekmisiniz...
  3. En Modern Dekoratif Duvar Boyaları

En Modern Dekoratif Duvar Boyaları

Dekoratif Duvar Boyaları Modern Duvar Boyaları Sıra dışı Duvar Boyaları 2014 Duvar dekorasyonu denildiği zaman her şeyden önce duvar boyası rengi ve deseni akla gelmektedir. Odalarınızda dekoratif değişiklikleri yaratmak istiyorsanız duvar boyası rengini değiştirerek bu isteğinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Duvar renginizi değiştirmek için yapacağınız araştırma sırasında son...
  4. Dekoratif İtalyan Duvar Boyama Örnekleri

Dekoratif İtalyan Duvar Boyama Örnekleri

Dekoratif İtalyan Boyama Örnekleri Yeni Sezon İtalyan Duvar Boyama Örnekleri En Farklı İtalyan Duvar Boyama Örnekleri Ev ya da ofis dekorasyonlarınızda canlılık yaratacak duvar boyama örneklerini görmeye hazır mısınız? Cevabınız evet ise tercihinizi İtalyan duvar boyama örneklerinden yana kullanmaya ne dersiniz? Eğer oda dekorasyonlarınızı değiştirerek neşeli bir ortam hazırlamak istiyorsanız...
  5. Duvar boyama teknikleri duvarı nasıl boyarız ?

Duvar boyama teknikleri duvarı nasıl boyarız ?

Duvar boyama teknikleri, duvarlar nasıl ne şekilde boyanıyor sizlere bu yazımızda anlatmaya çalışacağız. Daha önceden kendi kendine evini boyayan birisi olarak sizlere neler yaptığımı anlatacağım ve ustaların söylediklerini de anlatacağım. Şimdi satın alacağınız boya markası ne olursa olsun su ile karıştırıldığında belirli bir kıvama gelmesi gerekiyor. Bu kıvamı nasıl anlarım nasıl bilirim...

Sayfayı Paylaş