gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

duvar dekoru için fark yaratacak fikirler

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

İdeal duvar dekoru... [​IMG] Sıralar halinde Minyatür çerçeveler çiftli sıralar halinde duvara monte edildiğinde çok çarpıcı görünürler.

Sıra dışı kullanım
    Yaratıcı ve dekoratif sergileme yöntemi olarak güzel bir duvar kağıdı ya da kumaş parçasını çerçeveleyip asmayı deneyin. Önemli bir mektup da bu şekilde etkili olabilir.

Mükemmel motif
    Beyaza boyalı dekoratif metal duvar mumlukları koyu renk bir fon üzerinde en iyi görsel sonucu verecektir.

Güncel harfler
    Raf üzerindeki ahşap harfler, düzenlenmeye esprili bir yaklaşım kazandıracaktır; harfleri eğlenceli mesajlar için kullanın.

Karıştırıp yakıştırın
    Güzel tabaklardan oluşan bir grup, benzer renklerde resimlerle uyumlu bir birliktelik sergiler.

Katmanlı görünüm
    Sıradışı etki için farklı çerçeveleri birbiri içine yerleştirin.

Raf üzerinde
    Değerli seramikler, sütunun ya da çerçevenin içine monte edilmiş ufak bir rafın üzerinde hareketli ve ilgi çekici görünüm sergiler.

Kaynak: Country Homes

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: duvar dekoru için fark yaratacak fikirler
    teşekkürler paylaşım için

duvar dekoru için fark yaratacak fikirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sahillerde fark yaratacak plaj çantaları

sahillerde fark yaratacak plaj çantaları

yaz bitti bitiyor koşsanız anca yetişirsiniz bronzlaşmaya :) benim gibi bronzlasma deliisi olanlar için söylüyorum tabii :ehi: aksesuarlarımızz herzaman oldugu gibi tam takım olmalı .hazır mı peki?terlik şort plaj çantası ... ee herseyi içine alacak olan yine çanta olacagına göre iş ona düşüyorr ama tabi normal düz bişey biz kadınları kesmezz yine güzel ve şık olmalı :) işte sahillerde...
  2. duvar dekor objeleri

duvar dekor objeleri

salon objeleri duvar objeleri duvar dekorları dekorlari dekor DUVARLARINIZDAKİ BOŞLUKLARA DEGİŞİK FİKİRLER Mİ İSTİYORSUNUZ ? BENDEN TAVSİYE TABLOLAR OBJELERLE O BOŞLUKLARI DOLDURUN HEM EVİNİZ DEGİŞECEK HEMDE FARKLI BİR HAVA KAZANACAK...
  3. Fark yaratacak tabure ve sandalyeler

Fark yaratacak tabure ve sandalyeler

YENİ BİR MEKAN MI ACACAKSINIZ YADA MUTFAGINIZA TABURE LAZIM KULLANIM ACISINDAN TABURE VE SANDALYE ASLINDA HER YERE LAZIM.PEKİ YA GÖRSELLİK? İŞTE BİRBİRİNDEN GÜZEL TABURE VE SANDALYELER...
  4. Aşkınız Duvara Dekor Olsun

Aşkınız Duvara Dekor Olsun

Yatak odası dekorasyon örneği Duvara fotoğraf asmak Yatak odanız eşinizle size özel. O yüzden yatak odanızı ikinizin resimleri ile donatmaya ne dersiniz. Yatak başının üstüne yapılmış bu dekor benim çok hoşuma gitti. Romantik geceler için romantik bir oda olur. Bende eşimle başbaşa fotoğraflarımızı böyle kalpşeklinde dizayn edip yatak başımın üstüne asmayı düşünüyorum. Sizcede çok güzel bir...
  5. Evinizde Fark Yaratacak Dokunuşlarla Dekorasyon Değişiminde Bulunmaya Ne Dersiniz?

Evinizde Fark Yaratacak Dokunuşlarla Dekorasyon Değişiminde Bulunmaya Ne Dersiniz?

Ev dekorasyonlarınızda değişik tarz görünümler elde etmek aslında sandığınız kadar zor değil. Zevkinize uyan ve sizi mutlu edeceğinize inandığınız renklerin yer aldığı koltuklar, duvar kağıtları, minderler, sandalyeler, dekoratif aksesuarlar gibi seçeneklerle evinizin havasını önceki yıllara nazaran oldukça kolay bir şekilde değişime uğratabilirsiniz. Tamamen sizin elinizde olan imkanlar...

Sayfayı Paylaş