gebe
  1. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63

Duvar kağıtları ile odalara gelen estetik dokunuşlar

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Ayşegül AYRANCI tarafından paylaşıldı.

Duvar dekorasyonlarınızda renk değişimi gerçekleştirmek klişe olmaya başladığından beri duvar dekorasyonlarında duvar kağıtları seçeneğinden faydalanma tercihinde bulunmak daha tercih edilir hale gelmiştir. Her sezon değişen dekor anlayışına paralel olarak gerçekleştirilen duvar kağıdı tasarımlarındaki farklılık 2016 sezonunda da kendini göstermiştir. Sizler için bir araya getirdiğim duvar kağıdı modelleri arasında kendini gösteren birkaç örneği aşağıya zevk alarak ekledim. 3d_duvar_kağıdı_3.jpg
    Manzaralı duvar kağıdı modellerine bayılanlar için harika bir seçenek olabilecek tasarımdaki üst model kış mevsimini anımsattığı beyaz renk ile mavinin buluşmasını tamamlayarak odanızda huzura da davetiye çıkarıcı pozisyonda karşımıza çıkabilmektedir.

dekoratif-desenli-duvar-kagitlari.jpg

Yatak odası dekorasyonlarında seçilebilecek örnek olan üst modelde duvar kağıdının koyu tonlarındaki boğuculuğu aynanın sunduğu ferahlık ile yok edebilmektedir.

duvar_kagidi_modelleri_2016-13.jpg

Çiçekli duvar kağıdı önerileri arasındaki modellerde tutulan modeller arasında yer almaktadır. Bahar havası bu tarz bir seçim ile her daim odalarda hissettirilebilecektir.

kids-club-duvar-kagidi1.jpg şık-duvar-kağıdı-modelleri.jpg

Duvar kağıtları ile odalara gelen estetik dokunuşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek Odaları Duvar Kağıtları

Bebek Odaları Duvar Kağıtları

Bebek Odaları Duvar Kağıtları resimleri sunarsanız çok sevinirim kızım için oda yapacam ama duvar kağıtlarında kararsızım o geldiğinde herşeyi mükemmel olsun istiyorum :)
  2. Bebek Odaları İçin Duvar Kağıtları

Bebek Odaları İçin Duvar Kağıtları

Bebek Odası Duvar Kağıdı Örnekleri Bebek Odaları İçin Duvar Kağıtları Bebeğinizin odası için birbirinden renkli, cıvıl cıvıl duvar lkağıtlarını incelemeye ne dersiniz melekler ? Kimbilir belki siz de bu kağıtlardan birini bebeğinizin, çocuğunuzun odasına yakıştırabilirsiniz :tik:
  3. Tabiat ile ilgili duvar kağıtları

Tabiat ile ilgili duvar kağıtları

Tabiat ile ilgili en güzel duvar kağıtları arıyorum bana yardımcı olur musunuz. Güzel ve özellikle şelale ve doğanın hakim olduğu büyük görsellikteki resimleri rica ediyorum sağolun teşekkürler.
  4. Bebek ve çocuk odaları için duvar kağıtları

Bebek ve çocuk odaları için duvar kağıtları

Sizin de hayalinizde capcanlı bir çocuk odası varsa, bu duvar kağıtları minik yavrunuzun odasına göre. Canlı renkleri ve desenleriyle çocuğunuzun hayal dünyasına katkıda bulunacak duvar kağıtlarından bazıları; Metrekare fiyatları 106. 20 TL. Daha fazla çeşit ve ayrıntılı bilgi için tık tık http://www.mywall.com.tr/duvar_kagidi/bebek_odasi.aspx
  5. Desenli Duvar Kağıtlarıyla Gelen Farklı Duvarlar

Desenli Duvar Kağıtlarıyla Gelen Farklı Duvarlar

Duvar dekorasyonu değişimi gerçekleştirmek isteyenler raf, dekoratif çerçeve modelleri, aynalar, renk değişimi ya da farklı görünümlü duvar kağıtları ile odalarda görünüm farklılıkları yakalayabilirsiniz. Desenli duvar kağıdı modelleri ile duvar dekorasyonlarınız bambaşka görünümler elde edebilir; bu desenler ile her odanızda farklı bir hava ile estetikselliği elden bırakmayacak görünümleri...

Sayfayı Paylaş