gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Duvar Kağıtlarını Kolayca Sökmenin Yolu!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

duvar kağıdı nasıl sökülür duvar kağıdı duvar kağıdı sökmenin püf noktaları

Sevgili melekler, yaz geldi. Evlerde derin temizliğin ve iç açıcı değişikliklerin tam zamanı. Bunun için evlerimizi ya boyayacağız, ya da duvar kağıdı ile kaplayacağız. Eğer eviniz duvar kağıtlıysa nasıl sökeceğim siye düşünmeyin. İşte size duvar kağıdı sökmenin pratik bir yolu..

Ilık su dolu bir kaba bir miktar bulaşık deterjanı ekleyin ve bu karışımla sünger kullanarak duvar kağıdını iyice ıslatın. Kolayca çıktığını göreceksiniz.

Duvar Kağıtlarını Kolayca Sökmenin Yolu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları

Duvar Kağıtları 1.Seni görünce gözlerim dolar kulaklarım mark,burnum döviz bürosu. 2.Bazı parazitler bağırsakta yaşar, bağırmasak da. 3.Temel ile Dursun inşaatta kazı yapıyorlarmış,kaz ölmüş. 4.Nefes alamıyorum,atmosferi açın. 5.Bizi çekemediler,halat koptu. 6.Tüp bebekte sorun var hep gaz kaçırıyor. 7.Fakirlik kader değildir, sadece kalıtsaldır. 8.Bilmemek ayıp değil, Yeter ki...
  2. Orange Duvar Kağıtları

Orange Duvar Kağıtları

Orange Duvar Kağıtları masa üstü resimleri istiyorum sizden lütfen ricada bulunduğum paylaşımı gerçekleştirin arkadaşlar.
  3. Bebek Odaları Duvar Kağıtları

Bebek Odaları Duvar Kağıtları

Bebek Odaları Duvar Kağıtları resimleri sunarsanız çok sevinirim kızım için oda yapacam ama duvar kağıtlarında kararsızım o geldiğinde herşeyi mükemmel olsun istiyorum :)
  4. Film Afişleri Duvar Kağıtları

Film Afişleri Duvar Kağıtları

Film Afişleri Duvar Kağıtları resimleri paylaşırsanız çok iyi olur kızlar.

Sayfayı Paylaş