gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Duvar Kolajıyla Ev Dekorasyonunuza Farklı Bir Hava Katın!

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

duvar kolajı, ev dekorasyon önerileri, duvar kolajı örnekleri
    Sevgili melekler, ev dekorasyonunuza farklı bir hava katmak için duvarlarınızdaki boşlukları doldurmaya ne dersiniz? Bunun için herkesin evinde var olan sıkıcı çerçevelere, tablolara da ihtiyacınız olmayacak. Kendi anılarınızdan, sevdiğiniz şiirlerden ya da keyfinize göre çizimlerden oluşan bir duvar kolajı hoş bir seçim olacaktır. Nasıl mı?

duvar-kolajı-1.jpg

Boş duvarlarınıza şöyle bir göz atın ve süslemek istediğiniz kısmı belirleyin. Boş bir kağıda kafanızda oluşturmak istediğiniz şekli belirleyerek hangi resmi duvarın neresine asacağınızı, nasıl bir kolaj yapacağınıza dair bir taslak oluşturun.

Bu dekorasyon taslağı herşey bittikten sonra kötü sürprizlerle karşılaşmanıza engel olacak. Daha sonra sevdiğiniz resimlerinizi irili ufaklı bastırıp duvar yapıştırıcısı kullanarak belirlediğiniz yerlere yapıştırın.

duvar-kolajı-2.png
    duvar-kolajı-3.jpg

Duvar Kolajıyla Ev Dekorasyonunuza Farklı Bir Hava Katın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ufak değişiklerle evinize farklı bir hava katın

ufak değişiklerle evinize farklı bir hava katın

Evinize ufak değişikliklerle farklı bir hava vermek, farklı bir akım yakalamak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Modadaki yükselişini yaşama mekanlarına da büyük harflerle yazdıran altın efekti, hem mobilyalarda, hem aksesuvarlarda, hem de ev tekstillerinde gösteriyor gücünü. Klasik ya da fazla ağır bir görüntüyü önlemek için siyah, beyaz ve kahverengi gibi natürel renklerle düet yapan...
  2. Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Dijital duvar kağıtları ile evinize hava katın meleklerim

Manzaralı duvar kağıtları Duvar kağıdı modelelri Duvar kağıtlarını çok beğeniyorum. Bu dijital duvar kağıtlarıda çok hoşuma gitti. artık evimizde sitediğimiz fotoğrafı koskocaman görmek mümkün. Ama ben en çok doğa resimlerini seviyorum. Salonumun bir duvarı boydan boya manzara olsun isterdim. Dijital duvar kağıtları, yaklaşık 4 ay önce dünyanın dört bir yanında satışa sunuldu ve çok...
  3. Berjer koltuklarla evinize hava katın

Berjer koltuklarla evinize hava katın

2012 Koltuk modası Berjer modelleri koltuk modellerinde bu sene berjer koltuk modelleri çok moda. Ben berjer koltuklara en çok çiçekli böcekli kumaşları yakıştırıyorum. O kumaştan birde fon perde tamamdır:) yine iki dakikada şipşak dekorasyon yaptım ama kendi evimi o kadar kısa sürede dekore edemedim malesef. Buyrun melekelrim berjer modellerine
  4. Duvardaki resim hoş bir hava katmış

Duvardaki resim hoş bir hava katmış

duvar resim örnekleri Duvar dekorasyonu duvara yapılan bu kız resmi salonu biraz karanlık gösterse de salon dekorasyonuda hoş bir hava kaltmış. Resim biraz daha açık renk seçilse daha aydınlık bir görünüm elde edilebilirdi belki ama kız resimli duvar dekorasyonu yinede hoş olmuş.
  5. Sade evinize kırkentler hava katsın

Sade evinize kırkentler hava katsın

Kırlent dekorasyonu Sade dekorasyon örnekleri Salon dekorasyonunuzu sade döşerseniz aksesuarlar ve kırlentler kullanrak renk verebilirsiniz. bu renkli kırlentlerle dekore edilmiş salon da çok hoş duruyor. Dekorasyonunuzu değiştirmek istediğinizde sadece kırlent ve aksesuarları değiştirmek yeterli olacaktır.

Sayfayı Paylaş