gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Duvar raflaına yeni bir boyut

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar rafı örnekleri Duvar rafında farklı detay
    Duvar rafında farklı detaylar yakalamak istiyorsanız basit bir duvar rafının altına bir obje koyarak farklı bir görünüm elde etmeniz mümkün. Bu dekoratif duvar farı size fikir verebilir meleklerim. Hoş bir duvar dekorasyonu sağlayacaksınız.

Duvar raflaına yeni bir boyut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni tasarım duvar lambaları

Yeni tasarım duvar lambaları

duvar lambaları BELKİ KORKUDAN BELKİ DEKOR OLSUN DİYE GECE LAMBASI KULLANIRIZ GENELDE DUVARDA OLANLAR KULANIM ACISINDAN DA UYGUN OLDUĞU İÇİN EN ÇOK RAGBET GÖRENLER ARASINDA GELİYOR BU SEBEPTEN SİZLER İÇİN DUVARDA OLANLARININ DEĞİŞİK MODELLERİNİ HAZIRLAMAYA CALISTIM UMARIM BEGENİRSİNİZ :)...
  2. kütahya seramikten duvarlarımıza yeni boyut

kütahya seramikten duvarlarımıza yeni boyut

duvar seramikleri kütahya seramik modelleri Ev dekorasyonunda duvar denilince akla sıva ve duvar kağıtları geliyor. Fayansları duvarlara uygulanması ise banyo, tuvalet ve mutfaklarda kullanılıyor. ama ben kütahya porselenin koleksiyonunu gördüğümde, bu seramikleri salonda tek duvarda duvar ünitesinin arkasında düşledim. Sizce de çok güzel olmaz mı meleklerim?
  3. Kapı süsüne yeni boyut

Kapı süsüne yeni boyut

Çerçeveli kapı süsü Kapı süsü modelleri Kapı süslerini beğenmeme rağmen evimde hala kapı süsüm yok. Belki bu yaz midye kabuğu toplayıp kapı süsü yaparı m. bu duvar süsünde gördüğüm bir detayda çok hoşuma gitti. Kapı süsünden çerçeve sarkıtarak farklı bir detay yakalayabiliriz. Bakalım sizde bu çerçeveli kapı süsü modelini beğenecek misiniz?
  4. yeni ipad 5in boyutları ve ağırlığı bilgi verin

yeni ipad 5in boyutları ve ağırlığı bilgi verin

Melekler tablet kullanıyorum ve duydum ki ipad 5 geliyormuş.Almayı düşünüyorum ama boyutları ağırlığı nasıl olacak, yanımda sürekli taşımam gerekiyor da..
  5. Duvar dekorasyonlarında yeni tasarım saatlerden bir demet

Duvar dekorasyonlarında yeni tasarım saatlerden bir demet

Evinizde saatiniz yoksa bambaşka bir hava yakalatacak mükemmel saat tasarımları ile karşınızdayım bayanlar. sizlerin beğeneceğiniz birbirinden şık ve görsel sunumlarını duvar dekor değişiminde de tercih edebileceğiniz model zenginlikleri ile karşınıza çıkarabilecek olan modelleri resim galerimde sunarken siz değerli bayanların ev dekorasyonlarını en kaliteli şekilde gerçekleştirebilmelerine...

Sayfayı Paylaş