gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Duvar saati yapıyoruz

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar saati yapımı Cd den duvar saati Kağıttan saat yapımı

Her evde bulunan basit malzemelerden çok şık bir duvar saati yapıyoruz melekler.

Malzemeler

- Dergi sayfaları
    - makas
    - kalem
    -saat gövdesi
    - CD
    - iğne
    - iplik

Hadi saatimizi yapalım melekler

• Dergi sayfalarını kalemle iki farklı boyda rulo yapıyoruz.

• Yaptığımız ruloları bir uzun bir kısa olacak şekilde ip geçirilmiş iğneye diziyoruz.

• Tüm rulolarımızı geçirdikten sonra ipi sıkıştırıp çember yapıyoruz.

• Saat gövdesini cdnin içinden geçiriyoruz ve bantlıyoruz.

• Çember şeklindeki rulolu kağıtları cdnin üzerine yapıştırıyoruz.

• Saatimiz hazır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Mayıs 2012
Duvar saati yapıyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap Paletten Duvar Saati

Ahşap Paletten Duvar Saati

duvar saati mekanizması ahşap duvar askısı büyük saat mekanizması Vakti öğrenmek için kendi yaptığınız bir saate bakmak çok eğlenceli olmaz mı? Yağlı boya malzemelerinizi birkaç küçük aletle birleştirerek hem sanat kokan hem de oldukça kullanışlı bir obje ortaya çıkaracaksınız. Her ressam böyle bir saate sahip olabilir! Resim malzemeleri satan herhangi bir yerden alabileceğiniz tahtadan...
  2. Duvar saati

Duvar saati

Rüyada duvar saati görmek, rüya sahibinin islerinin iyi gitmesine isarettir. Büyük saat görmek ise ölüm haberi almaya isarettir.
  3. Duvar saati için yardım.

Duvar saati için yardım.

Selam melekler. Ben 7 aylık yeni gelinim:) Her evde olduğu gibi benim evimde de bazı eksikler var. Gerçi büyükler herşey tam olmasın bazı eksikler olsun ki nazar boncuğu olsun derler:) Benim de salonumda duvar saati yok. Gerçi benim için sorun değil, mutfağımda saat var ve ben zaten zırt pırt mutfağa girip çıkıyorum. Ama salona esir olan misafirlerim zaman algılaması sorunu yaşıyorlar. 7 Ayda...
  4. Puzzle yapıyoruz duvarımıza asıyoruz

Puzzle yapıyoruz duvarımıza asıyoruz

Puzzle Puzzle örnekleri Bir zamanlar desenine hayran kalarak 1000 parçalı bir puzzle almıştım. Büyük bir hevesle yapmaya başladım. Hatta zaman zaman annecimde bana yardım ediyordu. Ama sonra her zamanki durum oldu benim hevesim kaçtı. Ah o yarım puzzle'ın başıan neler geldi. Süpürge parçalarını yuttu, tozlandı, misafir çocukları dağıttı. Annem en sonunda çöpe attı:11: Eğer sabrınız varsa,...
  5. Marilyn Monroe Duvar Saati Modelleri

Marilyn Monroe Duvar Saati Modelleri

marliyn monroe saat modelleri, 2015 duvar saatleri, dekoratif saat modelleri Marliyn Monroe ölümünün ardından uzun yıllar geçmesine rağmen halen popüleriterliğini koruyarak birçok hayran kitlesine sahip ender sanatçılardan biri olmaya devam ediyor. Olmazsa olmazlardan olan saatler, günümüz de çok modern ve şık tasarımlara imza atarak ev dekorasyonun da trend haline geldi. Sevdiğiniz ve...

Sayfayı Paylaş