gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Duvar Sticker Modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

duvar sticker modelleri sticker modelleri kelebek Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan,evinizin havasını değiştiren,farklılık yaratmayı sevenler için değişik figür ve resimlerle uygulanması çok kolay duvar stickerları...

2. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    bayılıyorum bu sticker lere

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoşlar ya emeğine sağlık haytm...

4. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bayiliyorum bunlara ben ya

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Duvar Sticker Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar stickerları

Duvar stickerları

duvar stickerları duvar resimleri stickerlari Meleklerim bu duvar stickerları sizde olsun istermisiniz ? Duvarlarınıza ayrı hava katsın daha şık durmasını isteyen hanımlar ozaman size küçük örnekler buyrun bakın (kelebekli olanlar kelebegime özel ):deli: :D
  2. Duvarlarınız Ayna Sticker Modelleri İle Canlansın

Duvarlarınız Ayna Sticker Modelleri İle Canlansın

Bu konu; ayna sticker modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, evinizde hoş bir tarz yaratmak istiyor ve bunu nasıl yapabileceğinizi kestiremiyorsanız size ayna stickerları tavsiye edebiliriz. Parça parça desenli ayna stickerları bilhassa mobilyalarınızın arkasında ki duvar bölümlerinde kullanabilir evinize ferahlık ve genişlik duygusu katabilirsiniz. Üstelik kullandığınız...
  3. Marliyn Monroe Temalı Duvar Sticker Modelleri

Marliyn Monroe Temalı Duvar Sticker Modelleri

duvar sticker modelleri, 2014 sticker modelleri, marliyn monroe sticker Efsenavi ünlü yıldız Marliyn Monroe, ölümünün ardından yıllar geçmesine rağmen halen büyük bir hayran kitlesine sahip ender sanatçılardan biri olmaya devam ediyor. Duvar dekorasyonun da son yıllar da çok moda olan duvar kağıtları ve sticker modellerine artık sevdiğiniz sanatçıların resimleri de eklenerek farklı tarzları...
  4. 2016’da Duvar Dekorasyonunda Duvar Stickerları İle Gelen Değişim

2016’da Duvar Dekorasyonunda Duvar Stickerları İle Gelen Değişim

Duvar dekorasyon değişimlerinde her zaman duvar boya rengi değişimi gerçekleştiremeyiz. Duvar dekorasyonlarında zaman zaman gerçekleştirdiğimiz küçük dokunuşlarla fark katacak havayı odaya hissettirebiliriz. Duvar dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilebilecek bir model olan duvar sticker uygulamaları odalarda estetik görünümün kendiliğinden hüküm görmesine yardımcı olabilecektir. Odaya şık ve...
  5. Fosforlu sticker modelleri ile özel görünümlü duvarlar

Fosforlu sticker modelleri ile özel görünümlü duvarlar

Aksesuarlar ev dekorasyonlarını özelleştiren ayrıntılardandır. Oda görünümlerinde en özel etkileri oluşturma potansiyelleri ile bilinen aksesuarlar arasında bulunan duvar dekorunda müthiş bir etki bırakıcı rolü ile tercih edilebilen fosforlu sticker tasarımları her sezon faydalanabilecek tercihler listesinde kendini göstermektedir. İnanılmaz etkiler bırakıcı potansiyelleri ile beğenilen...

Sayfayı Paylaş