Duvara Asılan Fanus Modeli

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

duvar fanus duvar fanusu fanus fiyatları Duvara Asılan Fanus Modeli

2. Cevap: Duvara Asılan Fanus Modeli
    çok güzel duruyor ya:D:D

3. *jellibon*

*jellibon* Yeni Üye

Cevap: Duvara Asılan Fanus Modeli
    çok süperrrrr

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ayy çok güzel yaa bayıldım emeğine sağlık canım

5. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye

Hmmm hoşmuş gerçekten :) Ellerine sağlık canım.

6. esena

esena Aktif Üye

çok güzelmiş emeğine sağlık

Duvara Asılan Fanus Modeli konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Duvardan duvara halılar

Duvardan duvara halılar artık kullanılmıyor, yer döşemelerinde ise laminant, parke ve bazı mekanlar da terracotta vb. doğal taşların uygulaması hakim. Başlıbaşına bir güzelliği sergileyen bu yer döşemelerinin üzerine kilimler atılıyor ve her tarz dekorasyona uygunluğu sağlanıyor. Kimimiz antika bir kilimi yere koyuyor, kimimizde tatil de gezip dolaşırken beğendiğimiz ve evde dekorasyonumuza...
  2. Duvara terlik yapalım

Duvara terlik yapalım Terlikten bir torba yapmayı denediniz mi? Duvarda çok şık duruyor gerçekten. Yapması kolay ve çok işlevsel. İster girişe asın içine şemsiye, çekecek gibi fazlalıkları doldurun, ister banyoya asın lif ve benzeri malzemenizi içinde saklayın, ister mutfağa koyup içine çöp poşetlerinizi doldurun. Ne yaparsanız yapın evinize renk katacağı kesin. Nasıl mı? Terliğin alt ve...
  3. bu fıstıga arkadan asılan yandııııııııı...

Bu fıstıga arkadan asılan yandı :) alıntı
  4. Photoshop'da Resimi Duvara Geçirmek

1-Resimi açın ve duplicate edin.... 2-filter>sytlize>find edges.... 3-Daha sonra find edges uyguladığımız layerin modunu overlay yapıyoruz..... 4-filter >blur >gaussian blur.... 5- Radius 2,1... 6- Sağ tıklayıp merge down diyoruz.... 7- Filter >texturize >texturizer.... 8- Şekildeki değerler girilir.... 9- Duplicate...
  5. Duvara Yazı Yaz

duvara yazı yazma ilginç yazı yazma duvara yaz duvar yazısı yaz duvar yazıları Delette all text basın Boşluğa istediğiniz yazıyı yazın:D Delette all text basın http://files.myspace-toys.com/Files/Gens/graffiti/grafgen.swf
  6. asılan erkek nasıl geri çevrilir

asılan erkek Erkek: "Seni ben daha once bir yerlerde gormustum ama?" -Kadin: "Dogrudur onun icin ben artik oraya gitmiyorum." -Erkek: "Bu sandalye bos mu?" -Kadin: "Evet, o sandalyeye oturacaksan benim sandalyem de bos." -Erkek: "telefon numarani alabilir miyim?" -Kadin: "Telefon kitabinda var." -Erkek: "Peki ne isle...
  7. Dükkanlara Asılan Yazılar

duvara asılacak yazılar kapıya asılan yazılar kapılara asılan Aksaraydan Taksim istikametine gitmekte olan bir halk otobüsündeki not : "Arkaya doğru ilerleme yasasına uyalım, uymayanları uyaralım." -İkitellideki bir kahvehanenin "girilmez" yazısı altındaki not: "18 yaşından küçük çocuklar ve 98 yaşından büyük bunaklar giremez." -Fındıkzade'de Doğan marka...
  8. Beyaz duvara koyu zemin

Nasıl oluurr aa demeyin deneyelim görelim :D Sıkıntılı alanlarda koyu ve çarpıcı renklerle neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Örneğin seçiminiz beyaz duvarlardan yana ise zeminde tercihiz mutlaka koyu ya da dikkat çekici renklerden yana olmalı. Çoğunlukla holler ve kapı girişleri yaşam alanlarının fazlaca önem verilmediği alanlardır. Bu tercihte elbette kapı girişlerinde alan...
  9. duvara asılan fanus

duvara asılan fanus nereden satın alınabılır
  10. Tavana Asılan Bebek Beşik Modelleri

Yenidoğan bebekler için tasarlanan ve tavana asılarak kullanılan bebek beşikleri farklı renk ve tasarımlar ile miniklere konforlu bir uyku ortamı hazırlıyor. Bebeklerin bu tür beşikler de kendilerini anne karnında gibi güvende hissetiklerini belirten uzmanların özellikle gaz sancısı yaşayan bebeklere oldukça faydalı olduğu görüşündeler. Sizler için tavana asılan bebek beşik modellerini...

Sayfayı Paylaş