gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

duvara asılan fanus

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

duvara asılan fanus nereden satın alınabılır

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Bahsettiğiniz akvaryumu akvaryumculardan ve internet üzerinden ŞURADAN temin edebilirsiniz.Ancak şunu da hatırlatalım ki iç hacmi hayli küçük ve hiçbir donanımı olmayan bu akvaryumlar akvaryum severler tarafından kesinlikle beğenilmeyen, tavsiye edilmeyen bir ürün. Ama son karar elbette sizin :)

duvara asılan fanus konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvara Asılan Fanus Modeli

Duvara Asılan Fanus Modeli

duvar fanus duvar fanusu fanus fiyatları Duvara Asılan Fanus Modeli
  2. kek pasta fanusları

kek pasta fanusları

kek fanusları pasta fanusları cam kek fanusu fanusu pasta yaptım kekleri börekleri ama nereye koysam ya tabaga koysam agzını kapatmak lazım degil mi? pis derler valla :laugh: baktım fanus varmışş ohh be ne ugrasacagımm koydum hepsini kapattım agzını da masanın üstünde duruyordu tabi gelen almış giden almış bişey kalmamış size tavsiye benım gibi ortada bırakmayın sonra kırıntıları kalırr...
  3. Asılama yolundaki tecrubelerımız !!!

Asılama yolundaki tecrubelerımız !!!

Slm Melekler, Asilama yontemi ile ilgili acilan konulara baktim fakat, parca parca ve verimsiz olmus gibi, burda asilama yapacak yada daha once yaptirmis, olumlu olumsuz tum deneyimlerimizi paylasalim mi? Ben yurtdisinda yasiyorum,yaklasik 1 yildir bebegimiz olmuodu,tum testlerimizi yaptirdik,bende tum hormonlar,yumurtalar falan cok iyiymis hicbir sorun yok dediler, ama esimin sperm sayisi...
  4. asılama fıyatı ne kadar

asılama fıyatı ne kadar

slm ben 4 yıllık evlıyım cocuk ıstıyoruz olmuyo pko var asılama yaptırmak istiyorum fiyatı hakkında bılgısı olan varsa paylasabilirmi sımdıden tesekkurler
  5. Asılama sonrası test

Asılama sonrası test

arkadaslar ben asilama yaptirali tam 1hafta oldu,meraktan idrar testi yaptirmak istiyorum,bi yandanda korkuyorum negatif cikar diye,yaptiran varmi?yoksa cokmu erken??

Sayfayı Paylaş