gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Duvara yapılış resim örneği

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

duvar dekorasyonu Resimli duvar örnekleri
    bu duvara bayıldım. Bu resimli duvar örneğini yapabilecek biri olsa çocuk odasına yapmasını isterdim. Yada 3D resim yapma teknikleri ile 3D resimler duvarımızı süslese sizcede harika olmaz mı meleklerim?

Duvara yapılış resim örneği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kutsi - Duvardaki Resim

Kutsi - Duvardaki Resim

duvardaki resminle avunur gönlüm daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin ne çabuk unutuldu nerde o sözün belliki dönülmeyen uzak yerdesin ne güzel de duruyor resmin duvarda sanki bana gel diyor çok uzaklarda soruyorum seni ben bütün kuşlara belliki dönülmyen uzak yerdesin bu dünyada en mutlu beni sen ettin mutluluk ikimizin diye beklettin ağlamaklı bir günde beni terkettin belliki dönülmeyen...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Cengiz Kurtoğlu - Duvardaki Resim

Duvardaki resminle avunur gönlüm Daha dün yanımdaydın şimdi nerdesin Ne çabuk unutuldu nerde o sözün Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Ne güzelde duruyor resmin duvarda Sanki bana gel diyor çok uzaklarda Soruyorum seni ben bütün kuşlara Belli ki dönülmeyen uzak yerdesin Bu dünyada beni en mutlu sen ettin Mutluluk ikimizin diye beklettin Ağlamaklı bir günde beni terk ettin Belli ki dönülmeyen...
  3. Resimlerle örgü sandalet yapılışı

Resimlerle örgü sandalet yapılışı

sandalet patik yapılışı örgü sandalet yapılışı patikler patik yapımı örnekleri Şimdi sizlerle çok şirin kız bebekler için patik sandalet modelini paylaşmak istiyorum modelimiz oldukça güzel şirin ve şık resimlerle adım adım nasıl yapılacağı açıklamalı olarak verilmiştir
  4. Resimlerle profiterol Yapılışı

Resimlerle profiterol Yapılışı

Profıterolün resımlerle ayrı ayrı görüntülü anlatımı profiterol nasıl yapılır Resimli profiterol tarifi Sevgili melekler, bu yazımızda hemen herkesin bayılarak yediği profiterol tatlısını evde aşama aşama nasıl yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız :) Malzemeler 1 su bardağı su 1 su bardağı un 125 gr margarin 3 adet yumurta Kreması için 2,5 su bardağı süt 3 yemek kaşığı un 1,5 çay...
  5. Duvara resim asmak günahmıdır?

Duvara resim asmak günahmıdır?

Sual: Babamızın ve hocamızın resimlerini duvara asmak uygun mudur? CEVAP Uygun değildir. Üç zararı vardır: Birincisi, insan ve hayvan resmini, belden yukarı asmak haramdır. Bitki ve cansızların resmini asmakta mahzur yoktur. İkincisi, canlı resmi bulunan odaya rahmet melekleri girmez. Resimli gazete bile bulunsa girmez. Gazeteyi okuduktan sonra kapalı bir yere koymalıdır! Her türlü resmi...

Sayfayı Paylaş