gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Duvardan Atla Dilberim Dipçik Gibisin

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

GERÇEKTEN KOMİKLER! [​IMG] 'AVRUPA YAKASI'NDA 'DİLBER HALA' VE 'ŞAHİKA' KARAKTERLERİNİ BAŞARIYLA OYNAYAN BİNNUR KAYA VE 'BURHAN BEY' ENGİN GÜNAYDIN, BİR ARKADAŞLARIYLA BİRLİKTE CİHANGİR'DE OBJEKTİFLERE TAKILDI.

Gazetecilerin sorularını yanıtlamayan Günaydın ve Kaya, Porte isimli kafeye girdi. Üçlü, mekan kapandıktan sonra da dışarı çıkmak yerine yan taraftaki bir buçuk metrelik duvarın üzerinden atlayarak kaçmayı tercih etti.

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    Cevap: Duvardan Atla Dilberim Dipçik Gibisin
    teşekkürler cnm

Duvardan Atla Dilberim Dipçik Gibisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ATI HD Radeon 3870 Süper sonic jet gibi Ekran kartı

ATI HD Radeon 3870 Süper sonic jet gibi Ekran kartı

ati 3870 inceleme hd mekani hd mekanı ati 3870 fiyat hdmekanı ATI HD Radeon 3870 X2, çift GPU gücüyle çalışan yeni 55 nm grafik işlemcili süper en hızlı en son çıkan ekran kartına sahip olmak isemezmiydiniz düşünsenize böyle ekrankartı ile aldığınız performans,görüntü nasıl olurdu acaba.,Ben çok merak ediyorum henüz yeni çıkmış ve ilk olarak moskavada kurulmuş ,fiyat bakımından'da NVİDİA ile...
  2. at gibi olmak ister misiniz?

at gibi olmak ister misiniz?

at gibi olmak Atsevenler,kendini bir nebze at yerine koymak isteyenler,fırsat ayağınıza geldi:deli:
  3. Evinizin duvarını bir tablo gibi boyamak istermiydiniz

Evinizin duvarını bir tablo gibi boyamak istermiydiniz

Arkadaşlar evinizin duvarı için değişik ve farklı bir çeşit boya modeli.Tıpkı bir tablo boyar gibi:) Evin bazı bölümlerinde uygulandığında hoş bir görünüm sağlayabilir peki siz olsanız bu şekilde evinizi boyamak istermiydiniz?
  4. Müze gibi salon için duvar farı

Müze gibi salon için duvar farı

Küp duvar rafı Farklı duvar rafı modelleri Küp şeklinde duvar rafı, evinizde müze görüntüsü sağlayacak. Sergilemek istediğiniz dekoratif objelerinizi bu küp rafa koyarak hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz. Duvar rafı için farklı bir alternatif olacaktır.
  5. "At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum!"

"At Gibi Kadınlardan Hoşlanıyorum!"

burcu esmersoy, burcu esmersoy haberleri, burcu esmersoy röportaj Sevgili melekler, başlıkta okuduğunuz bu cümle sunucu Burcu Esmersoy'a ait. Evet, yanlış okumadınız. Esmersoy kendisine yöneltilen nasıl kadınları beğenirsiniz sorusuna bu cevabı vermiş! :S Güzel sunucu Burcu Esmersoy, TV 8'de yayınlanan 'Oylum Talu ile Anlatacaklarım Var' programına konuk oldu. Güzellik sırlarını...

Sayfayı Paylaş