gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Duvarınız saatsiz kalmasın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

3. rapunnzel

rapunnzel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    farklı gerçekten,teşekkürler..

Duvarınız saatsiz kalmasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvardan duvara halılar

Duvardan duvara halılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Duvarlar

Duvarlar

Rüyada duvarlar görmek ailenizden birinin uzun ve ciddi bir hastalık dönemine gireceğini söyler.
  3. Duvar

Duvar

Sağlam duvar kişinin din ve dünya güzelliğine, Duvarın üzerine oturmak, kendi konumunu iyi değerlendirmeye, Hantal duvar kaba bir kimseye, çok ince duvar amel noksanlığına, Bir duvara yaslanmak, kadri yüce birinden destek görmeye, Duvarın çevreye zarar vvermeden düştüğünü görmek, oradan hasıl olacak dünyalığa, Duvarın yarılması bir tehlikeden dolayı uyarılmaya, Duvarın harap olması eş ve...
  4. Duvar Dövmesiyle Duvarlarınız Şenlensin

Duvar Dövmesiyle Duvarlarınız Şenlensin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. "Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksı n..

"Yönsüz,yolsuz,saatsiz,zamansız,sessiz.."kalacaksı n..

Sus pus olmuş akşamlar! İçimde ölen biri var! Tüm hayallerimi ıskaladım.. Gizlemeye çalıştığım duygular ap açık ortada. Adın bulaştı gözlerime çıkaramadım! Bastırmıyor hiç bir şarkı sözü acılarımı. Tüm şiirler lal! Yoksun ya, yarım kaldım... Pusulası yok yaşadığım hayatın Yüzüme hasret çarptı ağladım! Ne olur gel... Çıkar düşlerimden intiharları! Kimsesizligimde boguluyorum......

Sayfayı Paylaş