gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

DuvarLara Yüzümü Çizmeyi Öğrendim!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

DuvarLara Yüzümü Çizmeyi Öğrendim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatalhöyük duvar resimleri gün yüzüne çıkıyor

Çatalhöyük duvar resimleri gün yüzüne çıkıyor

Çatalhöyük duvar resimleri gün yüzüne çıkıyor Anadolu Medeniyetleri Müzesi’nin deposundaki 96 Çatalhöyük duvar resmi, nükleer tekniklerle analiz edilerek teşhirdeki yerini alacak. ANKARA - Çalışmanın ilk aşamasında, resimler üzerinde iki çeşit kırmızı boya olduğu ortaya çıktı. Analizle, o dönemin teknolojisi ve sosyal yaşamının da daha fazla aydınlanabileceği bildirildi... Kültür ve...
  2. Öğrendim

Öğrendim

Hayatın bana birşeyler öğrettiğini ve bunları yazmam gerektiğini öğrendim. Mesela; İnsanlara kendimi zorla sevdiremeyeceğimi öğrendim. Yapabileceğin tek şey sevilebilecek biri olmak.Gerisi onlara kalmış… İnsanları ne kadar düşünürsen düşün, Onların seni o kadar düşünmediklerini öğrendim. Ve insanlar seni ne kadar severse sevsin günü geldiklerinde isminden bile nefret edebildiklerini...
  3. Çizme

Çizme

Uzun konçlu ayakkabı meşin olursa rütbeye, Çizme gemici yahut kiracıya, nikah memuruna, doğru yolda olan kimseye; Normal çizme evin hanımına yahut yolculuğa delalet eder.Giydiğini görmek, uğraşılan her işte başarı kazanmak anlamındadır. Başkasının çizme giydiğini görmek, birinin sevgilinizi elinizden alacağı anlamındadır.Çizme eski ve yıpranmışsa, sağlığınızın bozulacağına ve sıkıntı bir dönem...
  4. Öğrendim... !!!!

Öğrendim... !!!!

Hayatim da ilk önce SEVMEYİ öğrendim,çünkü sevdikçe kendimi hissettiğimi öğrendim. AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm.. Bir gün geçmişime baktım da PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm,bunları ben yaşadım çünkü.... Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık! Aslında BANA DEĞER VEREN...
  5. Çizmeler

Çizmeler

Meleklerim kışın çizmeleri sevenler için heleki kotları çizme içine yerleştirenler için çok güzel ve ideal modeller,renkler.Kışın ayaklarımız rahat edicek (((: Madden Girl Çizme modelleri Madden Girl çizmeleri kotların altında çok hoŞ duracağa benziyor.

Sayfayı Paylaş