gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Duvarlarda Kaneviçe Görüntüsü Yaratmak Çok kolay

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Duvar dekorasyonu duvara resim yapmak

Meleklerim öyle bir tasarım gördüm ki bu benim niye hiç aklıma gelmedi dedim ve hemen sizinle paylaşıyorum.Ben ortaokuldayken kaneviçe işlemek çok modaydı. Özel kaneviçe kumaşına çarpı çapı ip geçirince çok hoş desenler ortaya çıardı. Kaneviçe işlemeye baylırdım o zamanlar. İşte aynı yöntemi kullanarak ama bu sefer ip yerine boyayla çarpılar yapmışlar ve bakın ortaya nasıl modern duvarlar çıkmış. Buyrun duvara resim yapmanın kolay yolu;

19bjk03 bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Wawwww süpperrrr :) Dehşet güzelmiş, çok beğendim :) Bu güzelliğe sahiplik eden, tesadüflerin en güzeline, bir güzellik yapmak gerekir diyor ve repliyorum :)

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Bende çok beğendim adminim çok bonkörsünüz teşekkürler:) Saygılar, sevgiler:)

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    paylasim icin tsk. gerçekden çok güzel.

tesadüf bunu beğendi.
  5. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    beğenmenize sevindim. Herzaman bekleriz:)

Duvarlarda Kaneviçe Görüntüsü Yaratmak Çok kolay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok kolay

çok kolay

şimdi bir kral bir asılacak olan adama acımış ve ona demişki: sana bir tane horoz verecem sen bunu nasıl öldürürsen bende seni öyle öldürecem.Şimdi adam horozu öyle bi şerkilde öldürecekki kral onu öldürmesin hadi bakalım bilin bunu :)))
  2. Kilo Almak Çok Kolay

Kilo Almak Çok Kolay

Çevremizde kilo vermek isteyenlerin aksine kilo almak isteyenlerin de karşımıza çıktığına tanık olmuşuzdur. Öncelikle enerji tüketiminin enerji harcamasından az olduğu durumlarda kilo alamama durumu ile karşılaşılacağını belirtmekte yarar var. Bu durumun yanı sıra kilo alamamanın birkaç sebebi olabilir: Kişi sigara içiyorsa bu durum besinlerin gerçek kokusunu ve tadını algılamasına mani olarak...
  3. Duvar raflarıyla ünite görüntüsü örneği burada meleklerim

Duvar raflarıyla ünite görüntüsü örneği burada meleklerim

Duvar ünitesi modelleri Duvar rafları kullanımı Duvar raflarının üst üste koyarak şık bir ünite elde edilmiş. Hatta ortada tv için boşluk olsa tv ünitesi modelleri bile yapmak mümkün. Ben özellikle o hasır sepetli rafları çok beğeniyorum. Raflardan ünite modeli burda meleklerim.
  4. Duvarlarınızdaki Duvar Kağıdını Kolay Yöntemle Nasıl Çıkarırsınız....

Duvarlarınızdaki Duvar Kağıdını Kolay Yöntemle Nasıl Çıkarırsınız....

Duvar Kağıdı Çıkarma Yöntemi Duvar Kağıdı Duvardan Nasıl Çıkar Duvar kağıdı bence boya badana yapmaya gerek kalmadan kolay ve temiz bir yöntem ...Peki duvar kağıdı kolayca nasıl çıkar...İşte aşağıda cevabı....Peki duvar kağıdınızı çıkardınız ya yeni duvar kağıdı modellerine bakmak istemez misiniz? Eski duvar kağıdı nasıl çıkarılır? Evinizin dekorasyonunu değiştirmek için duvar...
  5. Duvar Kağıtlarını Kolayca Sökmenin Yolu!

Duvar Kağıtlarını Kolayca Sökmenin Yolu!

duvar kağıdı nasıl sökülür duvar kağıdı duvar kağıdı sökmenin püf noktaları Sevgili melekler, yaz geldi. Evlerde derin temizliğin ve iç açıcı değişikliklerin tam zamanı. Bunun için evlerimizi ya boyayacağız, ya da duvar kağıdı ile kaplayacağız. Eğer eviniz duvar kağıtlıysa nasıl sökeceğim siye düşünmeyin. İşte size duvar kağıdı sökmenin pratik bir yolu.. Ilık su dolu bir kaba bir miktar...

Sayfayı Paylaş