gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Duvarlarınız için öneriler

Konu, 'Evim ve BEn & Ev Genel Bilgiler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

duvar mumlukları
    Duvarlarınızın görünüm ve dekoruna önem veriyorum diyorsanız bu bilgileri bir okuyun.Bencede duvar ev için gerçekten çok önemli. [​IMG]
    Minyatür çerçeveler çiftli sıralar halinde duvara monte edildiğinde çok çarpıcı görünürler.
    Sıralar halinde
    Minyatür çerçeveler çiftli sıralar halinde duvara monte edildiğinde çok çarpıcı görünürler.

Sıra dışı kullanım
    Yaratıcı ve dekoratif sergileme yöntemi olarak güzel bir duvar kağıdı ya da kumaş parçasını çerçeveleyip asmayı deneyin. Önemli bir mektup da bu şekilde etkili olabilir.

Mükemmel motif
    Beyaza boyalı dekoratif metal duvar mumlukları koyu renk bir fon üzerinde en iyi görsel sonucu verecektir.

Güncel harfler
    Raf üzerindeki ahşap harfler, düzenlenmeye esprili bir yaklaşım kazandıracaktır; harfleri eğlenceli mesajlar için kullanın.

Karıştırıp yakıştırın
    Güzel tabaklardan oluşan bir grup, benzer renklerde resimlerle uyumlu bir birliktelik sergiler.

Katmanlı görünüm
    Sıradışı etki için farklı çerçeveleri birbiri içine yerleştirin.

Raf üzerinde
    Değerli seramikler, sütunun ya da çerçevenin içine monte edilmiş ufak bir rafın üzerinde hareketli ve ilgi çekici görünüm sergiler.

Duvarlarınız için öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvarlar İçin Harika Yapıştırmalar

Duvarlar İçin Harika Yapıştırmalar

en güzel yapıştırmalar yapıştırmalar güzel bebek odası yapıştırmaları kız yapıştırmaları Duvarlarınızın tek renk olması sizi mutsuz mu ediyor. Bu yapıştırmalara bakmanızı tavsiye ederim. Çünkü çok tatlı ve şık tasarlanmış. Doğayla iç içe olabilir aynı zamanda tatlı bir aşık olabilirsiniz :) Unutmayın şıklık ve iyi bir dekorasyon bir evin en önemli parçasıdır. Yapıştırmalar güzel seçilirse...
  2. Duvar saati için yardım.

Duvar saati için yardım.

Selam melekler. Ben 7 aylık yeni gelinim:) Her evde olduğu gibi benim evimde de bazı eksikler var. Gerçi büyükler herşey tam olmasın bazı eksikler olsun ki nazar boncuğu olsun derler:) Benim de salonumda duvar saati yok. Gerçi benim için sorun değil, mutfağımda saat var ve ben zaten zırt pırt mutfağa girip çıkıyorum. Ama salona esir olan misafirlerim zaman algılaması sorunu yaşıyorlar. 7 Ayda...
  3. Çocuğunuz için etkinlik duvarı

Çocuğunuz için etkinlik duvarı

çocuk odası dekorasyonu Çocuk yazı tahtası Eğer çocuğunuz duvarları çiziyorsa, sizinde boş bir duvarnız varsa kara tahtayı duvarınıza asın çocuğunuz yaratıcılığını ortaya çıkarsın. Çocuklar için çizme alanı oluşturmuş olursunuz. çocuk ruh sağlığı içinde iyi bir etkinlik olacağı kanısındayım.
  4. Duvar dekorasyonu için yaratıcı öneriler

Duvar dekorasyonu için yaratıcı öneriler

Duvar dekrasyonu örnekleri duvar raf uygulamaları Duvar dekorasyonunuza renk gelsin istiyorsanız bu duvar dekorasyon fikirlerini siz de evinizde uygulayabilirsiniz meleklerim. Duvarda raf kullanımı ortaam modern bir görünüm kazandırıyor.
  5. 2016 Duvar dekorasyon fikirleri

2016 Duvar dekorasyon fikirleri

Mekanların kullanıma açık alanlarından biridir duvarlar.Dekorasyon da önemli yeri vardır.Duvardaki her detay dekorasyonu büyük ölçüde etkilemektedir.Sizde evinizin duvarlarına hareket katmak istiyorsanız ,tarzınızı yansıtıcak yeni fikirlere ihtiyacınız var ise 2016 nın duvar dekorasyon önerilerini dikkate alın .Önerilerimizden önce Duvar dekorasyon örnekleri , Üç boyutlu duvar dekorasyonu ile...

Sayfayı Paylaş