gebe
  1. advantur

advantur Forum Okuru

duy beni anne!!

Konu, 'Denemeler Hikayeler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

Gözüme sabun kaçtı Anne!! Küçüğüm daha, bodrum katı evimizin, kibrit kutusu kadar banyosunda, yeşil bir leğende yıkardın beni Anne. Bazen haşlar bazen de dondururdun. Çığlığı basardım “yandım anam”.Kızardın, kırmızı maşlafa ile küt diye vururdun kafama. Sabun kaçardı gözüme. Mızırdanıp dururdum. Sense “iyidir sabun kaçması göze parlaklık verir, mikrobu kırılır gözünün” der teselli ederdin. Seninde canın acırdı Anne, dayanamaz 2–3 maşlafa su dökerdin yüzüme.
    Hep banyoda bir genç kızda olması gereken vasıfları sayardın. Bide erkeklere verip veriştirirdin Anne. Anlaşılan çok yakmışlar canını. Söz vermiştim sana nikâh olmadan hiç bir erkek ilişemezdi bana.

Büyüdüm Anne. Ben büyüyünce kibrit kutusu banyomuzda büyümüş. Evimiz bir hayli yükselmiş Anne. Şefkat ve merhametimiz küçülmüş Anne.

Büyüdüm Anne. Ben büyüyünce, kalbimde durmamış, oda büyümüş Anne. Bu sefer gönlüme sabun kaçmış. Çok acıyor Anne.

Büyümesine büyümüşümde Anne, aklım büyümemiş. Verdigim sözü unutturmuş bana yıllar. Kirletmişler kızını Anne. Vücudumun her yerinde dudak izleri var. Kirletmişler kızını!

Gene yıka beni Anne. Sıcak sularla yıka, cıksın bu lekeler. Sıkı sıkı sürt keseyi Anne, küçüleyim ufacık kalayım anne. AHHH… Gözüme sabun kaçtı, çok acıyor ANNE!

2. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: duy beni anne!!
    cok guzel ...emegine saglik..:)

duy beni anne!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Orhan Gencebay - Duyun Beni

Orhan Gencebay - Duyun Beni

Ağla gözlerim ağla zamanıdır Aşkımın şimdi son baharıdır Bu yağmur bu rüzgar bu fırtına Gönlümün isyanı feryadıdır Ey sevgilim ey kaderim Ey bu dünya ümitlerim Duyun beni duyun beni Beni benden siz çaldınız Simdi yalnız bıraktınız Verin beni verin beni Ne baharda neşe Ne gözümde yaş kaldı Aşkın matemine sarin beni Alın beni Bu aşkın hikayesi böyle bitti Yoksulluk beni benden senden...
  2. lütfen biri beni duysun

lütfen biri beni duysun

üye resmimi daha halen koyamadım hata oluştu diye yazı çıkıyor
  3. Duy Beni!!!

Duy Beni!!!

Kuytularında kaybolduğum şehirden sesleniyorum sana.. Duy beni!! Dilimin ucunda öbek öbek sevdalar biriktiriyorum sana nice zamandır.. Paslı avuçlarımdan yedi iklim döküyorum köprü altlarında titreyen kışların üzerine.. Nedense hala titremekte ellerim,ip üstünde acemi cambaz gibi... Tutuversen elimi aşka çağırırcasına ve durdursan kalbim hariç bedenimdeki tüm...
  4. Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü de paylaşırsanız size zahmet olmasa tabi çok iyi olur kızlaR.
  5. Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü Hakan Altun Duy Beni şarkı sözleri Hakan Altun Duy Beni şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Olmadı olmuyor senden sonrası Çok kan kaybediyor gönül yarası Her gece artıyor aşk sancıları Aşkı harcıyoruz farkında mısın Duy...

Sayfayı Paylaş