gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Duy Beni!!!

Konu, 'Çöplük' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Kuytularında kaybolduğum şehirden sesleniyorum sana.. Duy beni!! Dilimin ucunda öbek öbek sevdalar biriktiriyorum sana nice zamandır.. Paslı avuçlarımdan yedi iklim döküyorum köprü altlarında titreyen kışların üzerine.. Nedense hala titremekte ellerim,ip üstünde acemi cambaz gibi...

Tutuversen elimi aşka çağırırcasına ve durdursan kalbim hariç bedenimdeki tüm titreşimleri... Soluklayıp yüzyıllık özlemleri saniyelerin sonsuzluğunda eritsek.. Sonsuza dek bir olsak; bir sen,bir ben olsak... Ve başka hiç bir şey olmasa dünyada....

Altını çizdiğimiz bir sürü süslü cümlenin satır aralarında kalmış,fark etmeden üstünden geçtiğimiz nice yolda kavuşsa birbirine gözlerimiz tüm ayrılıklara inat...
    Güneş tutulması kadar güçlü olmalı göz bebeklerimizin tutulması ama kalabalık olmamalı onun kadar.Öyle gelmelisin ki bir ben anlamalıyım geldiğini.. Ürpermeli şehir... Sokaklar ürpermeli, hatta kaldırımlar, elektrik direkleri...

Hayata dair ama hayattan öte olmalı adımların bana yaklaşırken... Gürültülü olmamalı sevdanın sesi; sessiz, derin ve inceden yaklaşmalı kalbimin tenhalığına... Bir güz günü, gönül kuşlarımı göç etmekten alıkoyacak kadar sıcak olmalı tenin,ardında puslu gülüşler bırakıp gelmemeli yolların bana...

Yani sağlam olmalı yüreğin, İnanmalısın aşkımızın sonsuzluğuna...
    Dudaklarımızın birleştiği gün, korktuğun en son şey olmalı ölüm...
    Bana aşkı getireceksen, aşkla geleceksen gel gülüm...

Kısacası, elden düşme sevdalar değil benim istediğim;
    ya yüreğinin sahibi olmalıyım ya da hiçbir şeyin...

Duy Beni!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duy beni anne!!

duy beni anne!!

Gözüme sabun kaçtı Anne!! Küçüğüm daha, bodrum katı evimizin, kibrit kutusu kadar banyosunda, yeşil bir leğende yıkardın beni Anne. Bazen haşlar bazen de dondururdun. Çığlığı basardım “yandım anam”.Kızardın, kırmızı maşlafa ile küt diye vururdun kafama. Sabun kaçardı gözüme. Mızırdanıp dururdum. Sense “iyidir sabun kaçması göze parlaklık verir, mikrobu kırılır gözünün” der teselli ederdin....
  2. Orhan Gencebay - Duyun Beni

Orhan Gencebay - Duyun Beni

Ağla gözlerim ağla zamanıdır Aşkımın şimdi son baharıdır Bu yağmur bu rüzgar bu fırtına Gönlümün isyanı feryadıdır Ey sevgilim ey kaderim Ey bu dünya ümitlerim Duyun beni duyun beni Beni benden siz çaldınız Simdi yalnız bıraktınız Verin beni verin beni Ne baharda neşe Ne gözümde yaş kaldı Aşkın matemine sarin beni Alın beni Bu aşkın hikayesi böyle bitti Yoksulluk beni benden senden...
  3. lütfen biri beni duysun

lütfen biri beni duysun

üye resmimi daha halen koyamadım hata oluştu diye yazı çıkıyor
  4. Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü de paylaşırsanız size zahmet olmasa tabi çok iyi olur kızlaR.
  5. Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Duy Beni şarkı sözü Hakan Altun Duy Beni şarkı sözleri Hakan Altun Duy Beni şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Olmadı olmuyor senden sonrası Çok kan kaybediyor gönül yarası Her gece artıyor aşk sancıları Aşkı harcıyoruz farkında mısın Duy...

Sayfayı Paylaş