gebe
  1. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28

Duydugunuz en ilginc isimler:)))))

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elvin berfin tarafından paylaşıldı.

evet arkadaslar simdiye kadar duydugunuz en ilginc isim ve soyisimler nedir? ben bir kac taneyle örnek vereyim. Satilmis Dönekoglu, Edenbulur yilmaz, Sakin zeytin, Cebrail görür, Abdullah pirasa, Jandarma kizkaciran :)))))

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    fenasi kerim. imdat kurtar hahahahaha

melike gunduzalp bunu beğendi.
Duydugunuz en ilginc isimler:))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginc isimler kopacaksınız

ilginc isimler kopacaksınız

ilginç site isimleri facebooka yazılacak isimler şekilli yazılmış isimler facebooka yazılacak güzel yazılan Senbilin NEYAPTIN Olgun PORTAKAL Bilgi SAYAR Ethem ABA***ELEŞ Korkut KORKMAZ Pekgüzel TAVASAPI Göksenin EKİYORUM Mali Müşavir Osman AÇIKGÖZ Muhasebeci Ahmet KAPTIKAÇTI Ahmet ÖZYİRMİDOKUZ Esra PEKÖMÜR Neren KIVIRCIK Aşure ??? Üzüm ??? Yazı TURA Sehriye PİLAV Mukaddes CALIŞYE Hakki...
  2. ilginç isimler bakmadan geçmeyin:)

ilginç isimler bakmadan geçmeyin:)

İlginç isimler Kayakız Kuru Ufuktan Aydoğar Maşallah Doğrultan Ahmet Kurtcebe Alptemoçin Fedai Kabadayı Muhtar Kent Korkut Korkmaz Pekgüzel Tavasapı Bilgi Sayar Danyal Topatan Olgun Portakal Göksenin Ekiyorum Neren Kıvırcık Yazı Tura Şehriye Pilav Ahmet Mehmet Veli Yağmur Sağnak Tüccar Aslan Keklik Aslan Kaymak Bal Güven Kurtul Muhterem Öğretmen...
  3. İlginç Şarkı İsimleri

İlginç Şarkı İsimleri

ilginç şarkı isimleri en ilginç şarkı isimleri ilginc sarki doğuş komik sarkilari alt alta okuyunuz ~~ celik - benimle evlenir misin kayahan - neden olmasin gulben ergen- tesekkur ederim tan - rica ederim ~~ ibrahim tatlıses-aramam gökhan özen-aramazsan arama berdan mardini-senden çocuğum olsun istiyorum özgün-kandırman lazım yıldız tilbe-ama evlisin...
  4. ilginç isimler

ilginç isimler

ilginç isimler (bu isimler gerçekmiş) Coşkun Aptal Emel Yalak Duran Kalas İsmail Dümbelek Fahrettin Kalkmaz Mehmet Kaldırır Cafer Yalar Gurban Yalama Ahmet Ali Emici Ayşe Cinsel Sultan Kıç Bahriye Kuku Fevzi Zik Mahmut Pipi Yusuf Kız Gülten Karı Zeki Kadın Cemal Delik Ramazan Deşik Münevver Göbek Münire Meme Şükriye Memeli Havva Kalça Ali Kalktı Nurcan Geliyor Ali Geber Münevver Ölü Hanim...
  5. ilginç isimler...

ilginç isimler...

İlginç isimler İlginç isimler ( ilginc isimler ) Telefon Rehberinden bakılarak derlenmiştir: Necmi Er, Ali Onba$I, Ziya Cavu$ Omer Olgun, Sema Dolgun Musa CUrUk, Erkan CarIk Ali Ihsan Urgan, HUseyin Halat Abdullah DOver, Sevcan Sever Naciye DoGrul, Ma$ailah DoGrultan Esma DoGru, HakkI EGri Niyazi Malak, LUtfiye Manda, Orhan Kocaba$ RIza Parlak, Haluk Mat Tayyar KaragOz, Serpil ElagOz,...

Sayfayı Paylaş