gebe
  1. Sevimli ŞEY

Sevimli ŞEY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Duygu yüklü resimli şiirler

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Sevimli ŞEY tarafından paylaşıldı.

resimli kısa şiirler resimli şiirler duygu yüklü kısa duygu şiirleri

Duygu yüklü resimli şiirler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annesi kanser olan bir kişinin yazdığı duygu yüklü şiir

Annesi kanser olan bir kişinin yazdığı duygu yüklü şiir

duygu ile ilgili şiir duygular ile ilgili şiirler kanser şiirler kanser şiir duygu ßir meLek Kanatlanıyor Sanırım El sallıyor gibi sanki bana Utanmadan ben giderim diyor ya.. inanaßiLiyormusun ? O melek annense inanamazsın Rüya Sanarsın Ama herşey gerçek ve oyunlara ßu sahada yer yok Ağlarsın Ağlarsın çare bulamazsın En Sevdiğin en değer verdiğin insanı tutamazsın Sarılmak...
  2. Duygu yüklü mektuplar

Duygu yüklü mektuplar

duygu yüklü mektuplar sevgi yüklü mektuplar Platonik aşk üzerine mektup Sana uzaktan bakıyorum. Sana bakmak inanılmaz mutlu ediyor beni. Sen gidince aklım da senin peşinden sürüklenip gidiyor, yüreğim de.. Yanında biri mi var, ona bir şey mi söylüyorsun, onunla gülüyor musun.. içim yanıyor. Ama senden sonra gördüğüm o insan birden senden biri oluyor. Senin baktığın her yer artık güzel, senin...
  3. Duygu Yüklü 19 Mayıs Şiirleri

Duygu Yüklü 19 Mayıs Şiirleri

19 Mayıs Şiirleri 19 Mayıs Şiirleri Duygulu Şanlı tarihimizde önemli bir yeri olan 19 Mayıs'la ilgili duygu yüklü birbirinden güzel şiirleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) O GELİYOR Yıl 1919 Mayıs'ın on dokuzu. Kızaran ufuklardan kaldırıyor başını Yeryüzüne can veren, Cana heyecan veren Al yüzlü Oğan güneş. Takanın burnu nasıl Karadeniz'i yırtar ? Siz de bir an öyle yırtınız...
  4. Şefkat İle İlgili Duygu Yüklü Şiirler

Şefkat İle İlgili Duygu Yüklü Şiirler

Şefkat İle İlgili Şiirler Şefkat Şiirleri Sevgili şiirsever melekler, şefkat şiirleri arayan melekler, bu yazımızda şefkat ile ilgili şiirler paylaşmak istiyoruz sizlerle. Eğer sizlerde de böyle duygu yüklü şiirler varsa bizlerle paylaşabilirsiniz :) ŞEFKAT ORMANI.... Sivridir ANNE yağmurları, kanatacak kadar sivri ! Batarlar yüreğine günahsız bir intihar gibi ! İçten içe taşar ANNE...

Sayfayı Paylaş