gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Duygularınız Ne Kadar Belli Oluyor?

Konu, 'Testler' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Duygularınız Ne Kadar Belli Oluyor? . .
    .Duygularınız Ne Kadar Belli Oluyor?
    .
    .

Test Sonucu : Patlama yaşaman an meselesi.

Kendini öyle sıkıyorsun ki bir patlama yaşaman an meselesi. Bu hayatının her alanında böyle. Kendini ve duygularını saklamaya çok alışmışsın. Korkularından biran önce kurtulursan her şeyin senin İçin daha kolay ve eğlenceli olduğunu göreceksin hahaha

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    . .

Test Sonucu : Patlama yaşaman an meselesi.

Kendini öyle sıkıyorsun ki bir patlama yaşaman an meselesi. Bu hayatının her alanında böyle. Kendini ve duygularını saklamaya çok alışmışsın. Korkularından biran önce kurtulursan her şeyin senin İçin daha kolay ve eğlenceli olduğunu göreceksin hahaha[/QUOTE]
    banada aynısı çıktı yaaa:laugh::piha:

Duygularınız Ne Kadar Belli Oluyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duyguları bastırmak strese neden oluyor

Duyguları bastırmak strese neden oluyor

duyguları bastırmak duyguların bastırılması duygularını bastırmak Uzmanlar, duyguların kontrolünde yaşanan güçlüklerin, anksiyete ve ruhsal bozuklukların altında yatan başlıca neden olduğunu vurguluyor. Daha az ruhsal sorun ve strese maruz kalmak için düşünce ve duyguların bastırılmaması gerekiyor... Yale Üniversitesi'nden Dr. Philippe R. Goldin başkanlığında yürütülen bir araştırmada,...
  2. empati duygunuz ne kadar güçlü?

empati duygunuz ne kadar güçlü?

Empati duygunuz ne kadar güçlü? İnsanlar ve toplumlar arası iletişimdeki gözde kavram artık ‘empati’. Empatide karşımızdakini anlamak ve kendimizi onun yerine koymak esas alınıyor. Duygular, aklın ve mantığın kalıbına girdiğinde daha kalıcı iletişim ve diyalog kurma imkanı bulunuyor. Soğuk savaş dönemi sona erdiğinde ülkeler ve toplumlar arasındaki gerginlik ile çatışmaların...
  3. Otoda yeni fiyatlar belli oluyor

Otoda yeni fiyatlar belli oluyor

suzan uzgören Otomotivde ÖTV indirimiyle birlikte şirketler yeni fiyat listelerini oluşturmaya başladı. Peugeot'un hazırladığı yeni listeye göre vergi indirimi öncesi 47 bin 800 lira olan Peugeot 407 1,6 HDI'nın yeni fiyatı 41 bin 280 lira olarak belirlenirken, 34 bin 650 lira olan Peugeot 308 1,6 HDI'nin fiyatı 29 bin 950 liraya, 21 bin 500 lira olan Peugeot 206 sedan 1,4'ün fiyatı ise 18 bin...
  4. Hac Kuraları Ne Zaman Belli Oluyor 2012

Hac Kuraları Ne Zaman Belli Oluyor 2012

Hac Kuraları Ne Zaman Belli Oluyor 2012 Arkadaşlar hepinize hayırlı günler diliyorum ve 2012 hac kuraları ne zaman belli oluyor diye de sorumu yöneltiyorum.
  5. idrarda gebelik nezaman belli oluyor

idrarda gebelik nezaman belli oluyor

selam arkadaşlar adetimin üzerinden üç gün geçti henüz test falan yapmadım idrarda gebelik testi yapmayı düşünüyorum ama kesin sonuç verirmi işte onu bilmiyorum idrarda gebelik testi tam olarak ne zaman sonuç veriyor testi ne zaman yapmak gerekiyor bilgi verirmisiniz

Sayfayı Paylaş