gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

DuyguLarLa ReSimLer

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: DuyguLarLa ReSimLer

emeğine sağlık canım çok güzeller teşekkürler:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım ...

4. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık aşkımsın...

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: DuyguLarLa ReSimLer

çok güzeller ellerine sağlık :)

DuyguLarLa ReSimLer konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygular

Duygular

Duygular vardır anlatılamayan, Sevgiler vardır kelimelere sığmayan, Bakışlar vardır insanı ağlatan, İnsanlar vardır ki asla unutulamayan. İşte sende onlardansın...
  2. Duygu Tayyuk - Hayatı ve Resimleri

Duygu Tayyuk - Hayatı ve Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

Çocuklar duymasın dizi oyuncusu Duygu(Hayal Garip)resimleri

cocuklar duymasın eski oyuncuları cocuklar duymasin eski oyuncular çocuklar duymasın dizi oyuncuları çocuklar duygu Çocuklar duymasın dizisi uzun bir aradan sonra ATV ekranlarında yeniden başladı.Dizide dizi oyuncuları arasında çok büyük değişiklikler yok.Yeni katılanlar olduğu kadar bazı oyuncuları ayrılmış gördük.Amerika'da okul okuyan evin kızı duygu'nun yerine Hayal Garip geçmiş.Sizlere...
  4. duyguların geometrisi

duyguların geometrisi

Önce sevdim..Sevdiğimi öğrendim, sevebildiğimi farkettim: sevdikçe kendimi kainatla topladığımı gördüm. Affetmeyi öğrendim: Affetmenin, dostlarımı onla çarpmak olduğunu farkettim. Pişman oldum:Pişman olduğumu itiraf ettim, pişman oldukça, hatalarımı küçük, anlaşılır ve bağışlanabilir parçalara bölebildiğimi gördüm. Hatırlamayı öğrendim: Hatırladıkça sevgilerimin karekökünü bulup,...
  5. Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Resimleri

Duygu Yetiş Resimleri istiyorum varsa bana Duygu Yetiş Resimlerinin linkini verin yada paylaşın kızlar

Sayfayı Paylaş