gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Duygulu Aşk Şiirleri (Resimli)..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Hey Aşk içimizi titreten bizi bizden alan aşk Kelimelere sığamayan aşk

Gözlerimizi Kör eden aşk

Ne sen bensiz ne ben sensiz yapabilirim her aşkkk.

By Lavinyam......:)

Duygulu Aşk Şiirleri (Resimli).. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duygulu bir şiir

duygulu bir şiir

Sen benim en değerlim; Sen vazgeçemediğim, Uğruna şiirler yazdığım Bazen acılar çekip, Bazen bir çırpıda üstünde titrediğim sen... Biliyor musun, içimi rahatlatıyorsun Seninle herşey çok kolay Herşey daha da güzel Biliyorum bazen seni üzüyor, Sert davranıyorum istemeden. Onca yükümü çekiyorsun Bana mısın demiyorsun Kucağında gazete, dergi, kitap okuduğum Bazen de efkerlanıp bir cigara...
  2. Resimli Aşk şiirleri Aşk Gifleri ve Dahasi

Resimli Aşk şiirleri Aşk Gifleri ve Dahasi

gifli şiirler gifli siirler şiir gifleri şiirli gifler resimli gifler Resimli Aşk şiirleri Aşk Gifleri ve Dahasi En güzel resimli aşk şiirleri, sözleri ve mesajları sizler için bu konumuz da yer alıyor. Siz de beğendiğiniz sözleri sevdikleriniz için paylaşabilirsiniz.
  3. resimli aşk şiirleri

resimli aşk şiirleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Duygulu 19 Mayıs Şiirleri

Duygulu 19 Mayıs Şiirleri

Duygulu 19 Mayıs Şiirleri istiyorum sizden kızlar paylaşırsanız çok sevinirim.
  5. Duygulu aşk şiirleri yazarmısınız....

Duygulu aşk şiirleri yazarmısınız....

Son drece duygusal bir moddayım. Melankolik olmak hoşuma da gidiyor. Ve sizden duygusal aşk şiirleri rica ediyorum. Mümkünse.. :)

Sayfayı Paylaş