gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

duygun kalbime yazdım duygusal şarkı sözleri kalbime yazdım yar sensiz olmayacak duygusal şarkıların sözleri şarkılar nasıl sensiz olur. (x2) Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum diye kandırdın
    Ömrümü gül gibi soldurdun ama…
    Gönlüme yazdım yar sensiz olmayacak.
    Sen hiç uğraşma yar bu yara hiç kapanmayacak

Mutsuzluk sonum olur yaşamak bana haram olur..
    Ardına bakmadan ayrıldın seviyorum diye kandırdın
    Ömrümü gül gibi soldurdun ama…
    Gönlüme yazdım yar sensiz olmayacak.
    Sen hiç uğraşma yar bu yara hiç kapanmayacak
    Kalbime yazdım yar sensiz olmayak
    Sen hiç uğraşma yar bu yara kapanmayacak

Senin bitti demenle hiçbişey bitmiyor
    Senin kaçıp gitmenle kalbimdeki sevdan hiç bitmiyor
    Bu yürek sensizliğin ateşiyle her gün her an yanıp ölüp diriliyor
    Sen sevmesende hiç inanmasanda bu kalp bir tek seni seviyor..

Duygusal şarkıların en başarılı isimlerinden Duygun Kalbime Yazdım şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri

Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkı Sözü Tarkan Adımı Kalbine Yaz Şarkısının Sözleri Merhaba Melek'ler ve Tarkan hayranı oaln siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Mega Star Tarkan'ın Adını Kalbine Yaz adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Senden ne bir haber Ne selam gelir oldu Yoksa yerim mi doldu? Yoluna ektiğim sevgi çiçeklerim Unutulup mu soldu? Hani kader bizi ayırsa da bi...
  2. Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözü

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözü

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözü istiyorum o şarkıya bayılıyorum nede güzel söylemiş gönen :)
  3. Gönen Kalbimin Işığı Şarkısının Sözleri

Gönen Kalbimin Işığı Şarkısının Sözleri

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözleri Gönen Kalbimin Işığı Şarkısı Sözü Genç pop müzik şarkıcısı Gönen'in seslendirdiği Kalbimin Işığı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Daha Yeni Tanıdım Seni Biranda Her Dakikam Oldun Gözlerinden Kaçamıyorum Daha Beş Dakika Geçti Aklım Fikrim Sen Oldun Gönlüme Sağanak Yağabilirmisin Bir Kıvılcım Yandı Kendime Geldiğim O An Sevgilim...
  4. Mahlas Kalbimin Köşesine Şarkı Sözleri

Mahlas Kalbimin Köşesine Şarkı Sözleri

Mahlas Kalbimin Köşesine Şarkı Sözleri istiyorum sizden bana Mahlas Kalbimin Köşesine Şarkı Sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
  5. En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

En Etkileyici Duygusal Aşk Şarkıları Listesi Buyrun

Bu konu; duygusal aşk şarkıları listesi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, müzik ruhun gıdası diye boşuna dememişler. Hüzünlendiğimizde müzik dinler, derdimize dertlenir, muslukları açıveririz. Sevindiğimizde hareketli ve neşeli bir parçayla neşemize neşe katarız. Sevdiklerimizi hatırladığımız parçalar olur ya da gidenleri hatırlatan. Velhasıl, müzik her zaman hayatımızdadır....

Sayfayı Paylaş