gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

duygusal

Konu, 'Resimleri' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

duygusal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duygusal Şiddet !!!!

Duygusal Şiddet !!!!

Ya Duygusal Şiddet !!!! Aile içi şiddet denildiğinde insanların aklına genellikle duygusal istismar gelmez. İnsanlar gözlerinde, genellikle kurban tarafından saklanan duygusal yara izlerini değil, oluşan morlukları ve kırıkları canlandırırlar. Oysa ruhsal şiddet de, en az fiziksel şiddet kadar yıkıcıdır. Bugünlerde tüm Türkiye "evlilikte şiddeti" konuşuyor. "En...
  2. duygusal nickler

duygusal nickler

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum dusunki ben yagmur damlasiyim yere dustummu dagilirim dusunki ben bir kar tanesiyim gunesi gordummu eririm dusunki sen benimsin gittinmi olurum sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ... Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki...
  3. DuYguSaL NickLer

DuYguSaL NickLer

gülümlü sözler ilgilenmeyen sevgiliye sözler duygusal nickler 2011 -”isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!.2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek korkum UNUTULMAK!! 3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir?? 4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi...
  4. Duygusal Erkek...

Duygusal Erkek...

Evet kıslar diziler içinde en duygusal erkek kimmiş....:oppucuk: Bu sezon yayınlanan diziler içinden “En duygusal erkek dizi karakterini” belirledi. Oylama sonuçlarına göre Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül karakteri “Dizilerin en duygusal erkeği” seçildi. Behlül, 300 binin üzerinde oy aldı.
  5. Duygusal Taciz

Duygusal Taciz

duygusal taciz, nedir, nasıl ortaya çıkar, belirtileri, duygusal taciz hakkında merak edilenler burda arkadaşlarım... Sevgiliniz 'evlenelim' dedikten bir saat sonra sizden ayrılıyorsa, size sürekli kötü laflar ediyorsa, her fırsatta eski sevgilisini anlatıyorsa, duygusal tacize uğruyorsunuz demektir! Medical Park Fatih Hastanesi'nden Klinik Psikolog Sinem Demir; 'duygusal taciz'in...

Sayfayı Paylaş