gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

duygusuz muyum neyim

Konu, 'Üye Yardım Bölümü' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

melişler size bi sorum olucak. karşı cinse duygusal olduğunuzu nasıl belli edersiniz. biraz saçma bi soru ama ben pek belli edemiyorum duygularımı bana yardımcı olun lütfen...:shootout:

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    ne oldu bidenem neden duygularını ifade edemiyosun...

3. nagish

nagish Forum Okuru

kızlar duygusal olur ya hani sucrem ben de bu duygusallığı dışa vuramıyorum erkek arkadaşım da bundan şikayetçi eğer dışa vurabilirsem duygularımı daha çok hoşuna gidermiş.huyum böle bnm :(

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    enem kıyamam demekki duymak istediği şeyler var ...Hem neden kendini sıkıyosunki içindekileri rahatlıkla söyle neler hissettiğini anlat sende rahatlarsın onunda hoşuna gider...İçinde ne varsa dök çiçemm nahat nahat ohhhhh:)

askkusum bunu beğendi.
  5. nagish

nagish Forum Okuru

:):)hakkı tabi çocukcağızın:) içimdekileri anlatmaya kelimeler yetmez ki.....:)

6. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    oyyyy kıyamam sana ne varsa dök içinde sende rahatla oda rahatlasın

7. zeytin77

zeytin77 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    slm kimse yokmu

duygusuz muyum neyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğunuzda sağlıklı bir mahremiyet duygusu gelişimi için neler yapabilirsiniz

Çocuğunuzda sağlıklı bir mahremiyet duygusu gelişimi için neler yapabilirsiniz

Çocuğunuzda sağlıklı bir mahremiyet duygusu gelişimi için neler yapabilirsiniz BANYO VE TUVALETLERDEKİ DAVRANIŞLARINIZA DİKKAT! Bir yaşından sonra eğer çocuğunuzla beraber banyoda siz de yıkanıyorsanız bu durumu değiştirin. Bu tür vücut yakınlığı çocuğunuzun bilinç altı süreçlerinde ilerleyen dönemlerde zihninde karmaşık ilişkilerin doğmasına yol açar. Çocuk kendi bedeniyle anne ve...
  2. annelik duygusu!

annelik duygusu!

annelik duyguları annelik duygusu duygusu nedir annelikle ilgili yazılar annelikle ilgili videolar "Annenin sevgi fazlalığı çocuğa zarar verir" diyen Prof. Dr. Nevzat Tarhan, annelik duygusunun içgüdüsel yani biyolojik olduğunu belirtti. Annelik davranışının sosyal öğrenme ile ilgili olduğunu vurgulayan Tarhan "Anneliği öğrenmek gerekir, çünkü annelik kendiliğinden...
  3. Annelik Duygusu

Annelik Duygusu

Bir yerde okudum ve çok hoşuma gitti her anne olan kişinin bildiği şeyler bazıları ama ben genede paylaşmaktan yana denedim şansımı :) Annelik öyle yüce bir duygudur ki , alfabedeki tüm harfler bir araya gelse o duyguları anlatamaz , hiçbir kalem bunları tam manası ile yazamaz. Annelik duygusu kız çocuğun yapısında vardır. Daha küçükken eline oyuncak bir bebek versen ona sevgi ile...
  4. Değersizlik duygusu mu? Değersizlik inancı mı?

Değersizlik duygusu mu? Değersizlik inancı mı?

Değersizlik duygusu mu? Değersizlik inancı mı? Değersizlik bir duygu değil bir inançtır. bilinçaltına en derinlere yerleşmiş köklü bir inançtır. "Bu ayrıntının ne önemi var" diyebilirsiniz. Ha duygu ha inanç. Çok önemi var. Duygular geçicidir. Üretilirler ve kullanılırlar. Ancak kullanılmayan ve ifade edilmeyen duygular birikir ve zamanla soruna yol açarlar. Ama...
  5. bu şiirin ana duygusu  nedir

bu şiirin ana duygusu nedir

bu şiirin ana duygusu nedir ve nasıl bulunuyor ?

Sayfayı Paylaş