gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

DuYmaSsın SesiMi..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Duymazsın sesimi bilirim,ben bağırsam da duymazsın isyanımı...Seni seven bu kalbimin sesini duymazsın sensizliğin kalbimdeki kanını görmezsin yar..Vefasızlığı, terkedişliğinin yüreğim de açtığı o yarayı bilmezsin...

Kendimi bir odanın içine hapsettiğimi, her sesimin boş odanın içinde nasıl yankılandığını
    kanayan kalbimi nasıl kanattığımı görmezsin duymazsın yar...

Her yerin sensizlikte karanlık olduğunu, çığlıklarımı duymazsın yar duymazsın...

Sen sağır olmuşsun, kör olmuşsun vefasız olmuşsun yar.
    Sensizlikle kanayan bu yüreğimi görmezsin, isyanlarımı duymazsın yar...

Kalbim kabuk bağladıkça, benim nasıl kanattığımı bıçağı kalbime kabuk tutan o yaralara nasıl sapladığımı,
    isyanlara boğuluyorum çığlıklar atıyorum sensizliğe...

Kendimi hapsettiğim o odanın içinde, her yeri acıya hüzne kırmızıya boyuyorum yar...
    Sen Görmezsin Yar... Sen Duymazsın...

Ardından ölüm gelsin ayak uçlarıma...
    Sana kavuşmayı bilmese de ,
    Seni severken " ölmenin gururunu " yaşasın bu yürek…
    Çünkü sen benim,
    Ölüm ile hayat arasına çizebildiğim tek mutluluğumdun...

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Seni severken " ölmenin gururunu " yaşasın bu yürek… Çünkü sen benim,

Süper söz... paylaşım için teşekürler

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    sucre canımm harika eline o güzel yüreğine sağlık çoook beğendim ya şu anki durumumu anlatmısın sanki...
    Sana kavuşmayı bilmese de ,
    Seni severken " ölmenin gururunu " yaşasın bu yürek…

Çünkü sen benim,

DuYmaSsın SesiMi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeS.....

SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  2. sesimle varım

sesimle varım

ünlü şarkıcı Funda Arar albüm çalışmaları içerisindeyken yaptığı bir röportajında ilginç şeyler söyledi....... KADINLIĞIMLA ŞÖHRET OLMADIM! 10'UNCU SANAT YILINDA YENİ BİR ALBÜMLE SEVENLERİNİN KARŞISINA ÇIKAN FUNDA ARAR: ŞÖHRET OLMAK İÇİN KOLAY YOLU SEÇMEDİM. ELİNE YÜZÜNE BAKILIR BİRİYİM. KADINLIĞIMI ÖNE ÇIKARIP, ÇABUK ŞÖHRET OLABİLİRDİM!.. Pop müziğin sevilen sesi Funda Arar, 10'uncu sanat...
  3. o ses ne sesiydi?

o ses ne sesiydi?

eşim nobette oldugu günler tv başında uyurum genelde gece bi sesle uyandım banyodan geliyodu takur tukur önce uyku sersemi şaşırdım ve korktum acıkcası biarz bekledim devam etti sonra banyoya gitti sesin banyoda vileda kovasından geldiğini anladım önce kuş ve çıkamadıgı için çırpınıyo diye düşündüm ama sonra dün hic cam acmadıgım aklıma geldi kuş girmesi imkansız dı yani fare oldugunu düşündüm...
  4. içimizdeki ses......

içimizdeki ses......

"Mutsuzluğunu hissettiğimde, Seni mutsu...z eden herşeyi terketmen için, Kendini çıkmaz sokakların arasında bulduğunda, Yolunu bulman için, “Beni kimse sevmez, kimse istemez” diye düşündüğünde Sevildiğini ve istendiğini bilmen için, Gözlerin, acılardan dolup dolup boşaldığında, Gözyaşlarını silip “tüm bunlar geçici” demek için, Hayatın ne kadar çile dolu olduğunu,...
  5. ses

ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?

Sayfayı Paylaş